Хочу івент057 700-03-09

«Зоряна Ялинка», або Фабрика зірок УКРСОЦБАНКу»

Клієнт
УкрСоцБанк
Дата проекту
2007-12-22
Локація
ВЦ «Акко-Інтернешнл»
Формат
EVENTS/corporate events
Місце
Київ
Цілі та завдання
Підвищення корпоративного духу компанії; знайомство співробітників різних підрозділів компанії один з одним, зустріч з керівництвом у неформальному форматі. Підведення підсумків року, нагородження.

День зимового сонцестояння, 22 грудня, феєрично перетворився в новорічну ніч Укрсоцбанку, в якій взяли участь 1000 осіб.

В цю найдовшу зимову ніч разом з Театром танцю Олексія Литвинова та Театром екстремального танцю ТЕТ провідні астрологи творчого об 'єднання "Дwа Тоwариша" Галілео Тимошенко і Коперник Діденко запалювали нові зірки на "Фабриці зірок Укрсоцбанку".

Захід розпочався задовго до свята. За місяць на підприємстві було оголошено набір учасників для участі в проекті "Фабрика зірок Укрсоцбанку". Потім - все як в шоу-бізнесі - проводилися репетиції майбутніх зірок із залученням професіоналів - танцюристів і вокалістів.

Одним з найяскравіших вражень для співробітників став запис шоу - номерів у професійній студії звукозапису "З ранку до ночі".

Кульмінацією шоу, звичайно, став виступ "Фабрики зірок Укрсоцбанку". Зірки згуртували навколо себе вболівальників – жодний підрозділ банку не залишився байдужим, багато хто прийшов на свято спеціально, щоб подивитися на своїх коллег-кумирів. Їх виступ під час новорічної програми став справжнім шоу, під час якого проводилося SMS - голосування.

Номери новоспечених зірок були абсолютно різножанрові - від модерну до сальси і хіп-хопу. Наприклад, номер за мотивами "Не Пара" Потапа і Насті Каменських і пісня гр. "Фабрика" "Не винна я" зазвучали по-новому - учасники написали свої слова до пісень.

Справжнім подарунком компанії стало відкриття нової астрономічної величини: в сузір 'ї Великої Ведмедиці була виявлена ще одна Зірка "Укрсоцбанк", сертифікат на володіння якої був вручений провідними астрономами керівництву компанії.

У фіналі учасники шоу разом виконали новорічний гімн "Фабрики зірок Укрсоцбанку".Ведучі: Ігор Діденко, Гліб Тимошенко.

.