Хочу івент057 700-03-09

Зимовий парад міських свят

Клієнт
Управління культури Харківської міської ради
Дата проекту
2006-12-26
Локація
Майдан Свободи
Формат
EVENTS/brand events
Місце
Харків

Агенція корпоративних івентів «Дwа Тоwарища» не лише зустрічала Новий рік під однією з найгарніших ялинок Україниале й приймала безпосередню участь у відкритті та запаленні цієї 25-метрової красуні, а також водила хороводи довкола неї у новорічну ніч і напередодні Різдва.

В дуже динамічному режимі, який називається «терміново» і «на вчора», необхідно було підготувати один за другим свята відкриття Головної міської ялинки, Новорічну ніч та Різдво. Ми підійшли творчо та зібрано.

Відкриття Головної міської ялинки.

За змахом чарівної палиці Діда Мороза був відкритий Будиночок Діда Мороза, а потім запалилася головна ялинка міста Харкова. У шоу відкриття ялинки брали участь Діди Морози-барабанщики Ars Nova, театр пластичної драми «Міміріччі», харківський театр «Мадригал» та інші офіційні і неофіційні особи. Свято в режимі прямого ефіру транслювалося на всіх регіональних телеканалах.

Новорчіна ніч.

Дід Мороз і Снігуронька, відеопривітання – офіційні і гумористичні, фейєрверк і лазерне шоу – це все сталося до першого удару харківських курантів і підготувало головний сюрприз: у Харкові в новорічну ніч виступав супер ді-джей Crazy Frog. Треба відзначити, що завдяки зусиллям, творчим і технічним агенції корпоративних івентів Дwа Тоwарища, іноземній зірці в зимову харківську ніч на сцені було, по-перше, тепло, а по-друге, технічно приємно і зручно працювати. А це означає, що харків'яни чудово зустріли Новий рік.

Різдво.

Свято починалося опівдні, а це означає, що головною аудиторією, яка зустрічала артистів, були сім'ї з маленькими дітьми, що вийшли прогулятися у вихідний головною площею міста. З самого початку батьків і дітей захопило «Шоу собачки Сірка», яке влаштували фахівці-кінологи оперативно-рятувальної служби. Показові виступи службових собак викликало великий захват у публіки. Продовжив свято в народній традиції театр народної пісні «Обереги». Звучали колядки, різдвяні пісні, «водили козу», що викликало велику радість у глядачів. На висоту, принаймні, у три метри підняв свято театр на ходулях Київського молодого театру, і по-справжньому завів публіку ансамбль Дибовського, чиї пісні були чутні в радіусі, що далеко перевищує розміри найбільшої площі Європи. Користуючись випадком, ще раз вітаємо всіх з Новим роком і Різдвом!Артисти: Барабанщики "Ars Nova", театр пластичної драмы «Міміріччі», харківський театр «Мадригал», супер ді-джей Crazy Frog, театр народної пісні «Обереги», театр на ходулях, ансамбль Дибовського.

.