Хочу івент057 700-03-09

За п 'ять тижнів до першого ювілею Дwа Тоwарища

Клієнт
Талановиті студенти
Дата проекту
2009-07-20
Локація
Безлюдiвка
Формат
EVENTS/self events
Місце
Харків

Відкриття Національної івентової українській академії (НІУА) несподівано співпало із підготовкою до п 'ятирічному ювілею агенції корпоративних івентів "Дwа Тоwарища".


За п 'ять тижнів до ювілею наш колектив здійснив виїзд на лоно природи, щоб скріпити командний дух і підвищити мотивацію до нових перемог узами спільного веселого відпочинку.


В рамках зазначеного івенту відбулася перша сесія та церемонія вручення дипломів магістрів НІУА собі і своїм товаришам.


Сувора, але справедлива комісія на чолі з ректорами НІУА - товаришем Глібом Тимошенко і товаришем Ігорем Діденко - приймала диференційовані заліки з п 'яти дисциплін:

1. Практичний бутербродомейкінг;

2. Фізкультура івентів

3. Основи коктейлеведення;

4. Теорія взаємопідмінюваності;

5. Товариська креативологія.


Резонансною подією під час підготовки до ювілею стала презентація нової техніки живопису, яка називається - "розпис тілом по колу". В якості   об'єкту розпису було обрано картину талановитого і перспективного художника-ізгібіоніста Ігоря Вікторовича Діденко "Коло Тоwаришів".


Графічний шедевр був розписаний тілами товаришів (Звідси і назва техніки - розпис тілом по колу). Кольори і частини тіла були підібрані у ході жеребкування, тобто спонтанно.


Про подальші події та заходи, котрі будуть заплановані в рамках підготовки до наступних ювілеїв агенції корпоративних івентів "Дwа Tоwарища", ми будемо повідомляти додатково й негайно.


*Оголошення

Нова техніка живопису - розпис тілом по колу.

Бригада художників за викликом розпише будь-яку графіком. Кількість тіл, колірна гамма обговорюється додатково із замовником.Ведучі: Льоша Маслякоw

Артисти: Співробітники ТО "Два товариша"

Над проектом працювали

.