Хочу івент057 700-03-09

Ювілейний суботник

Клієнт
Приватна особа
Дата проекту
2009-05-28
Локація
Клуб "Турбійон"
Формат
EVENTS/VIP events
Місце
Харків

В робочій обстановці пройшло святкування дня народження у форматі "ювілейний суботник" в ресторані "Турбійон". Святкування проходило згідно протоколу: гості отримали запрошення в вигляді "урядової телеграми - блискавки" та прибули вчасно.


Усіх прибулих урочисто зустрічав вождь усіх часів і суботників - Володимир Ілліч Ленін. Кожному запрошеному був виданий значок "учасник ювілейного суботника", а також була присутня ювілейна преса.


За фактом народження ювіляра на святі працювало "Ювілей ТБ" - спеціально підготовлені випуски новин, присвячені епохам, в які зростав, дорослішав, мужнів, професійно затверджувався ювіляр.


Танцювальним вихором закрутив суботник балет "Міпарті", яскраво виступила з пісенною доповіддю чудова і найкрасивіша Тіна Кароль. Кульмінацією вечора став виніс торту! Таких тортів не бачив жоден ювілей, тому що жоден суботник не бачив таких колод. Так, товариші, торт був у формі балки! Або колоди у вигляді торта!


Порадував також усіх телефонний розіграш, в якому багато гостей стали справжніми героями-стаханівцями, за що отримали вимпели "Ударник ювілейного суботнику" та цінні подарунки.


Ведучі суботнику - товариші Ігор Діденко та Гліб Тимошенко здали всі норми ГПО. А в ювілейний суботник абревіатура ГПО розшифровується "готовий чаркувати на відмінно!".


Загалом, гасло "Всі на суботник!" був сприйнятий на ура і реалізований в чудовому травневому ювілеї!


Ведучі: Гліб Тимошенко, Ігор Діденко

Артисти: Провідний голос 7 телеканалу - Горбунов Володя, танцювальний дует "Міпарті", актори лялькового театру і ТЮГу.

Над проектом працювали

.