Хочу івент057 700-03-09

Високотехнологічний Новий Рік для Української біржі та ПФТС

Клієнт
UX - Українська Біржа
Дата проекту
2011-12-23
Локація
Клуб "Biblos"
Формат
EVENTS/brand events
Місце
Київ

Зустріч, що проходила серед представників еліти фондового ринку України, пройшла на найвищому рівні - рівні високих технологій! "Українська біржа" і "Фондова біржа ПФТС" відсвяткували HI-TECH NEW YEAR 2012!


З вечора 23-го і майже до світанку 24-го грудня ресторан BIBLOS став центром високих технологій і новорічного настрою. В цей вечір підбивалися підсумки року, що минає, будувалися плани на прийдешній, але найголовніше - це той заряд гарного настрою, який гості отримали на цьому урочистому святі!


Вечір відкрили високотехнологічні Діди Морози з iPad палицями. В їх образах Ігор Діденко та Гліб Тимошенко провели з гостями високотехнологічні забави, які стали лише прелюдією до головної події вечора.

Цією подією стала церемонія нагородження. Сама церемонія була відкрита лазерним 3D-шоу! Високі технології пронизали весь вечір, перетворившись з інструменту заробітку в інструмент розваг і відпочинку!


Були підбиті підсумки конкурсу "Кращий приватний інвестор 2011". Унікальна подія в економічному житті України! За підбиттям підсумків конкурсу на черзі було спільне нагородження учасників фондового ринку України від "Української біржі" і "Фондової біржі ПФТС".


Вечір завершила новорічна дискотека, на якій яскравіше за всіх світилися світлодіодні подіуми для пі-джейок, які в свою чергу запалили танцмайданчик! Цей вогонь не вщухав до 4 ранку!!!


Підпорядкувавши собі високі технології, Дwа Тоwарища вивели новорічний корпоратив на новий рівень, рівень високих технологій, рівень "Української біржі" і "Фондової біржи ПФТС"!


Ведучі: Гліб Тимошенко, Ігор Діденко

Над проектом працювали

.