Хочу івент057 700-03-09

Великий солодкий шлях Ріглі Wrigley

Клієнт
LLC Wrigley Ukraine
Дата проекту
2008-01-18
Локація
Готель "Пальміра Палас"
Формат
EVENTS/corporate events
Місце
Крим, м. Ялта
Цілі та завдання
В яскравій, цікавій та динамічній формі донести до співробітників перспективу компанії на 2008 р. - вихід на кондитерський ринок; привітати команду з досягненням рекорду продажів компанії Ріглі, досягненням 2007 року; формально використовуючи інструменти і механіку просування на ринок, зробити основний акцент на розважальність, емоційну складову.

Компанія Ріглі - один з лідерів на світовому ринку. Це глобальна структура, що працює за добре налагодженими технологіями.

Для успіху компанії, для ефективної роботи команди дуже важливо, щоб співробітники відчували себе не маленькими гвинтиками великої виробничої машини, а розуміли суть того, що відбувається, відчували динаміку просування компанії, досягнення і успіхи сприймали як свої власні, вболівали за спільну справу.

В 2007 році компанія Ріглі сягнула небувалих висот - поставлено рекорд продажів, до якого йшли протягом кількох років, покладено початок виходу компанії на кондитерський ринок. Ці факти не повинні сприйматися командою як суха інформація, їх потрібно було піднести так, щоб викликати емоції у співробітників.

Команда Ріглі відправляється в Крим на пошуки "Великого солодкого шляху".

Туди, де створювалися дивовижні кондитерські вироби для новорічних свят. В ті місця, де тільки обрані володіли особливими технологіями і знали велику солодку тайну! Для того, щоб розгадати таємницю, команда Ріглі пройшла низку випробувань, створила свій солодкий продукт і відкрила "Великий солодкий шлях".

Для реалізації цілей і вирішення завдань була спеціально розроблена інтелектуально маркетингова гра з метафоричним назвою "Великий солодкий шлях", яка складалася з етапів:

1. Розподіл по командам і за ролями.


2. Визначення ЦА продукту. Проходило в форматі квесту, у завданнях якого використовувалися матеріали замовника, в тому числі і справжні "солодкі продукти" компанії Ріглі.

3. Створення концепту солодкого продукту і виробництво.

4. Просування за дистрибуційним ланцюжком - від виробника - до споживача. Проходило в форматі спортивної естафети, в ході якої потрібно було доставити солодкий продукт споживачеві.

5. Рекламна кампанія. У завдання команд входило створити сценарій фільму з елементами Продакт-плейсменту створеного ними продукту.

6. У фіналі дня відбулася церемонія нагородження з офіційною частиною (нагородження за підсумками року) і неформальною (нагородження за підсумками дня). Кульмінацією вечора стало виконання новорічного гімну Ріглі - "Wrigley New Year" (на мотив пісні гр. ABBA "Happy New Year").


В ході заходу учасники пройшли всі етапи маркетингового ланцюжка, no. в казково ігровому форматі. Так було створено казка за мотивами підручника з маркетингу.

Таким чином, факт виходу компанії Ріглі на кондитерський ринок побачився крізь призму творчості як дивовижна казка, маркетингова гра, в яку з задоволенням грали серйозні люди - топ-менеджери, менеджери компанії Ріглі.


Ведучі: Ігор Діденко, Гліб Тимошенко

Нагороди в фестивалях: Shortlist 6-ої BTL премії "Золотий пропелер" в номінації "Краща програма мотивації дилерів і торгового персоналу". 2008 р.

.