Хочу івент057 700-03-09

Вечірній AMCOR

Клієнт
AMCOR
Дата проекту
2015-12-11
Локація
Будиночок Лісника
Формат
EVENTS/corporate events
Місце
Харків
Цілі та завдання
Веселе святкування Нового року!

Дев 'ятий День народження компанії Amcor пройшов у прямому ефірі ток-шоу "Вечірній Amcor". Цей вечір ми провели у телевізійній атмосфері, відчули себе учасниками живого дійства у прямому ефірі. А прямий ефір - це не тільки видовище, але й активна участь, це суворе дотримання таймінгу и слідкування вказівок режисера!


Як годиться, гостей зустріли спеціальні співробітники телестудії, взяли святкове інтерв 'ю, припудрили у секретного дзеркала, повідали правила телевізійної зйомки, відрепетирували глядацькі реакції - оплески, сміх, захват, подив - і все це сфотографували на пам' ять.


І ось прозвучали ключові команди: "Увага! Мотор! Почали!"

- Добрий вечір, друзі! Здрастуйте, шановні глядачі та багатотисячна телеаудиторія біля екранів телевізорів. В ефірі вітальне розважальне ток-шоу "Вечірній Amcor".

- Сьогодні ми в прямому ефірі готові вітати рідну компанію з Днем народження. Ми 9 років в ефірі! Ваші оплески! Ми починаємо зйомку!


Формат ток-шоу "Вечірній Amcor" передбачає будь-які зручні та цікаві способи привітання. Але перш за все – це живе спілкування в студії. Кожен гість вечірки став героєм однієї з рубрик, тим самим опинившись у центрі святкових подій.


В ток-шоу чергувалися рубрики "Спеціальний гість" і "Новини". І це не просто так! Кожного дня в житті компанії Amcor відбувається безліч знаменних подій, адже щоб 9 років залишатися в прямому ефірі, необхідно постійно перебувати у творчому пошуку.


У прайм-тайм розпочалася урочиста церемонія нагородження, в якій вшанували найкращих співробітників в номінаціях: "Агенти 007", "INTERNATIONAL LADY", "Професіоналізм та душевність", "Винахідники і раціоналізатори AMCOR", "Брили AMCOR", "Відкриття і перспектива АMCOR", "Прорив і енергія року".


В рубриці "Телефонний розіграш" знімальний колектив нашого ток-шоу зізнався, що напередодні не пощадив кількох щирих і чуйних співробітників, і влаштував ураган сміховинного сміху в залі.


Рубрика "Кулінарний майстер-клас" була розрахована на найширшу телеаудиторію. Хтось вміє чудово готувати борщ, хтось - суші. Щоб вирівняти шанси, ми запропонували співробітникам AMCOR приготувати те, що в народі називається фаст-фуд з того, що… вгадали.


На відміну від телевізійних шоу, рекламні паузи у передачі "Вечірній Амcor" були нітрохи не настирливими, а навіть навпаки, оздоровчо танцювальними, під акомпанемент ретро-бенда "Holiday".


А нагородою за участь у зйомках вітального розважального ток-шоу "Вечірній Аmcor" була запальна дискотека!


Ведучі: Олексій Мірошниченко

Артисти: Ретро-бенд "Holiday"

.