Хочу івент057 700-03-09

В РУІ ювілей! 5 набір студентів захистив свої проекти!

Клієнт
-
Дата проекту
2012-03-06
Локація
Клуб "Радмір"
Формат
EVENTS/self events
Місце
Харків

Представляємо звіт про подію, розказаний самими випускниками.


6 березня 2012 року в клубі "Радмір" щось відбувалося. Випускники "1-го ремісничого училища івентів" бігали залом, захопивши з собою флешки з презентаціями, і старанно перечитували тексти. Стрілка неухильно наближалася до 18:00 за київським часом. Хлопок в долоні, і тоwариш Гліб Тимошенко зупинив випускників на півкроку і сказав: "Починаємо!".


Мабуть, повернімось трохи-трохи назад. Адже тут, на нашому сайті, час не владний і все можливо.

На дворі стояло 20 лютого. Незважаючи на мороз і заметіль, в аудиторії 1-го РУІ юрмилася, нехай і невелика, але дуже завзята и винахідлива група людей. На першій лекції дwa креативних тоwaриша розділили ee на 4 event-агенції, надавши повну свободу для польоту фантазії. У цей день новоутворені "Оце так Свято!", "Ліфт на Марс", "Funkeу Monkey" і "8-е березня" почали своє існування. Освоювали практичні навички: до 5 березня група навчалася, граючи роль власників event-агенцій, дізнаючись всі внутрішності свята.


Попутно занурювалися в документацію, спостерігали за світловими ефектами, представляючи себе учасниками квесту і вивчали багато корисної і дивовижної інформації, що стосується технології свята. 10 днів - 20 академічних годин. Люди просочувалися енергією лекторів, задавали питання і видавали свої ідеї. Кожна група готувалася до захисту своїх власних проектів, підготовлених за реальними брифамb. Замовниками подій виступили клуб "Радмір" і агенція корпоративних івентів "Дwа Тоwариша".


Повернемося до того, з чого почали. 6 березня в клубі "Радмір" відбувся захист проектів молодих і вже впевнених у собі event - агенцій.

У журі засідали представники агенції корпоративних івентів "Дwa Тowaрища": Юрій Білаш – event-директор, Олена Зіненко - креативний директор, Сергій Лазоренко - директор креативного відділу, і, звичайно ж, товариші Ігор Діденко та Гліб Тимошенко. Були у журі і спеціально запрошені гості: Яна Замеховська - директор модельного агентства "Nika Models", Олексій Серьогін - арт-менеджер клубу "Радмір", Володимир Hезік - хореограф, організатор свят.


Захист відбувався у неймовірній атмосфері - дружній, котра сприяла тому, щоб ділитися своїми ідеями. Нехай захищалося 4 окремих event-агенції, але ми точно знаємо - вони вже стали за цей час сім 'єю.

Усі впоралися із завданням - кожен наполегливо і, чітко відповідаючи на запитання, захищав свою ідею. Жоден проект не був схожий на інший ні ідеєю, ні подачею. Яскрава індивідуальність і гаряче бажання довести, що їхня ідея краще, запалювала всіх присутніх. Легкий фуршет у фіналі від клубу "Радмір" додав невимушеності та легкості у вже і без того майже сімейне спілкування. Й потім були оголошені переможці.


На цій мажорній ноті звіт завершується, і - переходимо до приємного - до привітань. Ми вітаємо наших п’ятих ювілейних випускників "1-го ремісничого училища івентів", бажаємо їм подальших успіхів і натхнення. В цей раз перемогло агентство "Ліфт на Марс" з ідеєю іміджевого заходу для агенції корпоративних івентів "Дwа Тоwарища". Решта учасників також надали гідні ідеї, які журі прийняло з теплотою і увагою. До нових зустрічей!

Над проектом працювали

.