Хочу івент057 700-03-09

Тренінг з івент-маркетингу в Києво-Могилянській академії

Клієнт
Талановиті студенти
Дата проекту
2009-05-23
Локація
Києво-Могилянська академія
Формат
EVENTS/self events
Місце
Київ

Івент - маркетинг - в інтелектуальні маси!


"Дwа Тоwарища" провели тренінг з івент-маркетингу для студентів київських вишів з ініціативи "Creative Marketing Center" Києво-Могилянської академії. Тренінг пройшов у стінах найісторичнішого вишу країни 23 травня 2009 року.


"Шлях воїну сміху. Івент-маркетинг зсередини. Технологія створення свята"- такою була тема тренінгу. Спікери агенції корпоративних івентів "Дwа Тоwарища" - керуючі партнери - товариш Ігор Діденко і товариш Гліб Тимошенко та креативний директор Олена Зіненко.

Протягом шести годин, проведених обличчям до обличчя з молодими і перспективними фахівцями, товариші простежили свій шлях від витоків - від КВК до успішної діяльності у сфері івент-індустрії і вивели власну формулу успіху.


Як виявилося, формула успіху "Дwох Тоwаришів" замішана на наступних складових:

Альтернативні джерела енергії, вища освіта, кастинг-мордастинг плюс альтернативні джерела енергії, магія телебачення, трохи бла-бла, а в результаті – "анбілівбл креативбл"!


У фіналі тренінгу був оголошений конкурс "Топ-концепт року" серед студентів. Та із запропонованих ідей, що буде втілена в життя, буде заохочена товариською премією.

.