Хочу івент057 700-03-09

Трансцедентальні Креативні Ігри архітекторів

Клієнт
РА «КлонДайк»
Дата проекту
2008-02-29
Локація
Сосновий & SРA - курорт Буймерівка
Формат
EVENTS/brand events
Місце
Україна, Сумська область
Цілі та завдання
Підвищення іміджу бренду українського архітектора; інтеграція продукції провідних світових брендів в середовище українських архітекторів.

Креативні ігри - це масштабний проект, створений з метою інформаційної та культурної підтримки найбільш відомих і творчо активних архітекторів і дизайнерів Інтер 'єрів України, а також залучення представників іноземних компаній в якості партнерів, учасників і просто друзів Ігор творчих людей.


Креативні ігри - це творчі змагання творчих людей. В рамках цього проекту було створено унікальні пропозиції для партнерів, які були представлені в іграх за допомогою непрямої реклами.


"Креативна сутра" і "Ача Ача Party" на зимових іграх архітекторів - 2008.


На світанку 29 лютого стартували і 2 березня до опівночі завершилися п 'яті ювілейні креативні гри архітекторів 2008. Проходили ігри в досить глухому, але не забутому Богом місці - Буймерівці, що в Сумській області. Саме тут на українському чорноземі буйним цвітом розквітає стародавня індійська наука аюрведа, проявляючись у різного виду масажах і своєрідній кухні.


Надихнувшись специфікою місцевості, агенція корпоративних івентів "Дwа Tоwарища" запропонувала організаторам Ігор провести їх як Трансцедентальні.


Організатори - журнал "САЛОН", корпорація DIO, "Влада Ltd, ТМ «Кармен» та Центр сучасного дизайну АДС Інфо пішли на повідку у творчої думки, зібрали клуби свого імені - по 20 осіб архітекторів кожен - і закрутилося.


Перший день Ігор пройшов у режимі "очищення".


Фізичні навантаження сприяли цьому - віджимання, естафета "Креативна сутра", в ході якої представники партнерів Ігор – Wenissa-кераміка, ТМ Parador, компанія Grande Picolli, компанія Hansgrohe, і салон килимів Лотос - в пейнтбольному азарті відстрелили учасників. Але це не завадило архітекторам спорудити на березі річки Ворскли 5 неповторних Тадж-Махалів. Відновила всіх вечірка в стилі індійського кіно "Ача Ача Party", яка вимагала жорсткого дрес-коду - чалми, бінді - та володіння пластикою індійського танцю.


Другий день являв собою "занурення".


Учасники отримували таємні листи від великого Лапсанг-лампи (вигаданий персонаж) і виконували його завдання неухильно. В результаті Буймерівка стояла на вухах від співу мантр про скляну кімнату "Axor 4 OM". Ввечері занурившихся в себе архітекторів чекала вечірка "Бхагавад Гіта Party" в 3D-форматі. Гідною прикрасою залу став 3D-паркет TM Parador, яким був встелений танцмайданчик.


Третій день - "просвітлення".


Цей день вся Креативна компанія Ігор зустріла в Опішні, де, поряд з культурною програмою ознайомлення з творчістю місцевих керамістів, які виходять в доісторичні часи, архітектори спробували себе в створіння мандал з плитки, наданої офіційним партнером Ігор - заводом "Wenissa-кераміка".


Після підбиття підсумків виявилося, що переможцями п’ятих ювілейних креативних Ігор стала команда Водопарад ("Влада ЛТД").


Реалізацію проекту традиційно здійснили в творчо-адміністративному тандемі РА "Klon Dyke" і агенція корпоративних івентів "Дwа Tоwарища".

.