Хочу івент057 700-03-09

Свято молодого вина БОЖОЛЕ НУВО

Клієнт
УкрСиббанк
Дата проекту
2015-12-12
Формат
EVENTS/VIP events
Місце
Київ
Цілі та завдання
Створення святкової атмосфери для віп-клієнтів замовника!

Ми дуже пишаємося, що наш банк і наш улюблений клієнт Укрсиббанк BNP Paribas Group є носієм французької культури в Україні та прагне розділити з клієнтами найбільш яскраві французькі традиції.


На початку грудня київський офіс УкрСиббанк організував для своїх преміум - клієнтів традиційне французьке свято молодого вина. А агенція корпоративних івентів "Дwа Тоwарища" з великим задоволенням атмосферно підтримала цю прекрасну ініціативу, адже чудове святкове вино, міжнаціональне і типово французьке одночасно, "Божоле Нуво" - справжній символ французького способу життя.


Свято молодого вина "Божоле Нуво" на диво швидко влився в культуру багатьох країн. І хоча в кожній країні він набуває специфічні риси, є два правила, які дотримуються скрізь. По-перше, "Божоле Нуво" ні в якому разі не п 'ють до початку свята, По-друге, відзначають його прибуття обов' язково у веселій дружній компанії.


Якщо головним героєм свята виявилося молоде вино, то основним святковим дійством закономірно стала його дегустація! Але, незважаючи на те, що вино молоде, процес його створення залишається досить трудомістким, і це дуже добре продемонстрували у фільмі під коментарі давнього друга Укрсиббанку Олів 'є Дюфура - постачальника французьких вин в Україну.


Французьку атмосферу свята вдало підкреслило вишукане оформлення залу, а Веселий настрій клієнтів підігрівали душевні мотиви групи "Круассан" з програми французького шансону.


Пожвавити уяву можна було розім 'яти у тематичній вікторині, де переможців в якості подарунків очікувало… "Божоле Нуво". А усміхнені образи гостей спритно переносив на папір талановитий шаржист.

Свято традиційно продовжився танцями!

Як кажуть французи, "Le Beaujolais Nouveau est arrive!", або по-нашому "Божоле Нуво прибуло!".Ведучі: Лисичкін Віталій

Артисти: Група "Круассан"

Над проектом працювали

.