Хочу івент057 700-03-09

Сузір’я «ВУСО»: П’ять років в оточенні сильних та рівних!

Клієнт
ВУСО
Дата проекту
2006-09-26
Локація
Донецьк - готель "Вікторія"; Луганськ - ресторан "Мансарда"; Харків - ресторан "Метрополь", Київ - ресторан "Оазис".
Формат
EVENTS/corporate events
Місце
Донецьк, Луганськ, Харків, Київ

Підтверджена часом формула «5-ти зірок» - стабільність, комфорт, престиж, спокій та благополуччя клієнта – гасло п’ятирічної діяльності ЗАТ СК «ВУСО» на страховому ринку України.

Виходячи з цього, перед агенцією корпоративних івентів Дwа Тоwарища було поставлене завдання: зробити п’ятиріччя на найвищому рівні – вишуканим, гарним та урочистим.

У чотирьох містах України – Донецьку, Харкові, Луганську та Києві - відбулися вечори, приурочені до ювілею компанії.

У ролі мудрих астрономів та звіздарів виступили тоwариші Ігор Діденко та Гліб Тимошенко. День народження вдався подвійно: для кожного з гостей винуватці свята підготували подарунки, а самі вечірки фонтанували сюрпризами. Роздинкою програми стали фільми, присвячені ювілею: історична екскурсія в стилі парфеновського «Намедни» та вітальний гумористичний блокбастер «ВУСО буде добре», які були підготовлені студією «DIVA-production».

Ні для кого не таємниця, що більшість важливих рішень приймається під час неформальних зустрічей, у довірливому та вільному спілкуванні. На Дні народження страхової компанії «ВУСО» все приводилося саме до таких бесід.

В Донецьку ювіляру та його гостям гостинно відчинив двері ресторан готелю «ВІКТОРІЯ». Гости занурювалися в атмосферу високої насолоди та вишуканого задоволення під легкий джаз у виконанні діксіленда, в оточенні чарівних хостес в стилі «офісний боді-арт». Зіркову атмосферу наповнювали відточеною хореографією танцювальный дует «Міпарті» та модерн-балет «Дежавю». Емоційності події додав безпрецедентний розіграш серед гостей страхових полісів від ЗАТ СК «ВУСО» - справжніх взірців відповідальності та якості роботи компанії. Подарунком для всіх став виступ яскравої зірки українського шоу-бізнесу Тіни Кароль, а кульмінацією вечора -  найгарніший феєрверк, що розфарбував небо над Донецьком вогняним надписом ВУСО та тисячами яскравих зірочок.

До святкування п’ятирічного ювілею «ВУСО» в Харкові повністю змінився ресторан «Метрополь»: на літньому майданчику гості дегустували «сигарний диджестив» під джазові стандарти в ефектному світлі «живого вогню» та вели цікаві коньячно-сигарні бесіди. Родзинкою вечірки став розіграш не просто цінних, але й приємних призів – відмінних сигар, оригінальних коньяків тридцятирічної витримки і шампанського з провінції Шампань. Ніяких лотерейних квитків - візитівка кожного з гостей давала право на участь у розіграші. Але лише єдиному щасливчику випав головний приз – злиток золота. Кульмінацією вечора став прем’єрний в Україні виступ вокальної джазової групи Європи "A'Cappella ExpreSSS" та фірмовий фейєрверк. Важко уявити іншу вечірку, на якій було б так само надійно, комфортно та безпечно, як на ювілеї страхової компанії «ВУСО».

Луганський філіал компанії організував зустріч гостей у ресторані «МАНСАРДА». Завдяки творчому натхненню акторів унікального салонного театру Елен Броше вечір перетворився на ідеальний світ аристократичних манер, де конкуренти ставали друзями, ділові партнери – емоційними співрозмовниками.

Столичний бомонд відсвяткував п’ятиріччя страхової компанії «ВУСО» в ресторані «ОАЗИС». Зірки тягнуться до зірок. І головним сюрпризом ювілейної вечірки стала прем’ера спільного виступу стильної, неповторної та чарівливої Лайми Вайкуле і вокальної групи «A'Cappella ExpreSSS».

Кожну з ювілейних вечірок можна назвати світським раутом, на якому були присутні керівники банків, автосалонів та великих агенцій нерухомості - фірм, що довірили свої ризики та страховий супровід клиєнтів страхової компанії «ВУСО». Саме така атмосфера дозволила друзям та клієнтам компанії відчути себе справжніми зірками у сузір’ї «ВУСО». Гості високо оцінили атмосферу вишуканості та витонченості, яка була на святі.Артисти: Лайма Вайкуле, Тіна Кароль, джазова група "A'Cappella ExpreSSS", театр Елен Броше, дует "Міпарті" та модерн-балет "Дежавю".

Над проектом працювали

.