Хочу івент057 700-03-09

"СорочинSький ярмарок 2011"

Клієнт
Компанія CS
Дата проекту
2011-06-18
Локація
База відпочинку «Конан»
Формат
EVENTS/corporate events
Місце
Харків, Старий Салтів
Цілі та завдання
Організація заходу на відкритому повітрі. Він має включати в себе кілька видів розваг - "командоутворюючі" ігри, розваги для людей, які не хочуть брати участь у квесті - футбол, волейбол та ін. активності. Наприкінці вечора - дискотека, феєрверк.

Влітку в усьому світі прийнято проводити ярмарки. А що може бути веселіше за український ярмарок? Навколо музика, регіт, пісні та розваги. Та що казати! Треба йти і брати участь!


Тим більше, коли вже на самому вході в ярмарок гостей зустрічають два куми - пан Льоха та пан Євген з короваєм-сіллю і дивом - народним хором "Криниченька", який допомагає зануритися в атмосферу сучасної української глибинки.


Воли, мішки, сіно, горщики, баби, пряники, шапки - все яскраво, строкато. Шумний наш ярмарок! Майстри та торговці, колоритні куми провідні, історії "З чортовщинкою", та танці, звісно, "Дикі танці", від душі - широкої, української душі, а також красиві звичаї з загадуванням бажань. Одним словом, відмінна можливість себе показати і на інших подивитись!


Першим завданням кожного хутору, на які розділилися всі гості ярмарку, була презентація створеного з підручних матеріалів ляльки-оберегу Хутора. Треба відзначити, що всі п 'ять хуторів ("Ясний Червоний", "CS'ські хлібороби", "Писанки та писани", "3С: сало, самогон, CS" і "Галушки з горохом") впоралися із завданням на "відмінно "!


За обідом гості диву дивувалися, дивлячись на виступ рекордсменів і чемпіонів гирьового спорту - Сергія Шевченка та Олександра Дяговця. А бадьорості та веселощів у післяобідній час учасникам додав виступ запального ансамблю "Ярмарок", учасники якого здивували всіх унікальними предметами, які вони використовують в якості музичних інструментів, отримуючи дивовижні звуки.


Весь день гості могли проявити свої здібності і таланти, зареєструвавши свій особистий незрівнянний рекорд, намалювавши український малюнок, зробивши глечик або ляльку-мотанку на майстер-класі, погравши у різні спортивні гри і взявши участь в автентичних українських конкурсах з живими качками і гарбуз!


Радістю дітей та їхніх батьків стала прем 'єра дитячого м’юзиклу за мотивами "Вечорів на хуторі поблизу Диканьки". Окремим сюрпризом гала-вечері став виступ танцювального колективу під керівництвом хореографа. Колектив був створений протягом дня на "майданчику пляжного танцю "Танцюють всі" і показав високий клас масового танцю і постановки під вічний хіт – пісню "Хуторянка".


На цьому дивовижні речі тільки починалися! На Гала-вечері гості стали свідками викриття телефонної розіграшу, "жертвами" якого за тиждень до свята стали співробітники компанії, побачили церемонію нагородження відзначившихся на заході гостей, кращих гравців в "мокрий футбол" і нагородження трьох кращих хуторів за підсумками всього дня!


Неймовірну музично-танцювальну атмосферу створили учасники групи "RetroBand Holiday", яких компанія CS не хотіла відпускати зі сцени, вимагаючи ще і ще пісень "на біс!".


А справжнім дивом у фіналі святкового ярмаркового дня, присвяченого 14-річчю компанії CS, став масовий запуск світлодіодних гелієвих кульок. Вони полетіли в небо з заповітними бажаннями співробітників, які обов 'язково збудуться!


Ведучі: Джон і MC Льоша Маслякоw

Артисти: Народний хор "Криниченька", народний ансамбль "Ярмарок", група "Holiday", ляльки-мотанки, гончар, гирьовики, боді-арт, шаржисти.

.