Хочу івент057 700-03-09

Сьомий КМФР, або повний рекламний «Банзай!»

Клієнт
Всеукраїнська Рекламна Коаліція
Дата проекту
2006-06-02
Локація
Театр ім. І. Франка
Формат
EVENTS/brand events
Місце
Київ
Цілі та завдання
Організація Церемонії нагородження 7-го Київського Міжнародного Фестивалю Реклами. Нагородження переможців

7 Київський Міжнародний Фестиваль Реклами проходив під гаслом «7 самураїв оголюють мечі».

Агенція корпоративних івентів «Дwа Тоwарища» займалася організацією церемонії, ведучими самураями стали, звісно, Ігор та Гліб.

Для нас як організаторів церемонії завдання було не з легких. Переможців за підсумками фестивалю було багато, а часу на нагородження – мало. Минулого року нагороджували у два дні, а цього року продюсер фестивалю Максим Лазебник так суворо сказав: «Нагороджувати будемо лише один день, тому тарілки вручайте лише за перші місця і кращим агенціям у кожному конкурсі!» Сказано –  зроблено.
«Сім самураїв на мечах розмістили рекламу. Ціна їй – життя». На церемонії все було по-самурайському, а якщо вже не зовсім по-самурайському, то у кращих японських традиціях.

Сцена була оформлена в японському стилі: зверху спадали сім полотнищ з назвою конкурсів, у центрі сцени був розташований екран, оформлений як пагода. Перед входом до театру ритм свята задавав японський барабанщик та лунала японська музика. Фейс-контроль на вході був також по-самурайскому суворим – учасників церемонії не впускали у театр контролери - милі жіночки, які переймалися, щоб усе було підготовлено на найвищому рівні. Призи вручали справжні японські герої – приваблива японська дівчина практично в кімоно та мужній японський сумоїст. Нагородження в конкурсах «відбивали» ролики з переозвучених самурайських (японських) та псевдосамурайських (китайських) фільмів, підготовлені Diva-production.

В загалом, стиль був витриманим. А далі – все понеслося, по-рекламному весело. На сцені перекидався представник журі дизайнерів Андрій Логвин. Багато тарілок з рибою получили агенції Москви та Петербургу, але отримувати нагороди частіше та швидше виходили естонці та українці. Було декілька маленьких, точніше, дуже маленьких скандальчиків. У другій дії церемонії нагородження один з бронзових переможців не витримав того, що тарілки давали лише золотим і кращим, вийшов на сцену и почав вимагати тарілку собі. Ведучі не змогли відмовити герою, видали приз і передали його до рук самурая Лазебника. Не могла не порадувати солідарність українських та російських рекламістів: отримати тарілку вже поїхавших до Петербургу колег та передати їм хотіли  «сусіди з офісу» з Донецька.

Великою кількістю призерів відрізнилися конкурси телевізійної реклами, а також Інтернет-реклами та веб-дизайну. Переможці показали небачені спринтерські здібності, вибігаючи на сцену за тарілками.

.