Хочу івент057 700-03-09

Ski Spy Creative Games, або «Шпигуни на лижах»

Клієнт
РА «КлонДайк»
Дата проекту
2007-02-16
Формат
EVENTS/brand events
Місце
Буковель
Цілі та завдання
Підвищення імиджу бренду українського архітектора; інтеграція продукції провідних світових брендів у середовище українських архітекторів.

Три дні насиченої програми, замішаної на шпигунському креативі та драйві. Всі ми в житті трошечки шпигуємо, трошечки спостерігаємо за кимось, щось від когось приховуємо, добуваємо інформацію. Кожен це робить по-своєму. І все це для чого? Для того щоб стати переможцем, бути успішним, випередити своїх конкурентів та стати першим в своему сегменті ринку.

Легенда.

Сніжні вершини. Гірські стежки. Місця, де все дихає традиціями і дерева говорять голосами пращурів. Буковель. Саме сюди був скинутий загін шпигунів-дизайнерів з таємною місією під кодовою назвою Ski Spy Winter Creative Games 2007. На виконання завдання – лише три дні.

Перший день «Впровадження».

Шпигуни-дизайнери розділяються на 7 команд по 14 людей, будують місто майбутнього – місто високих шпигунських технологій – Spy Town Siemens та створюють власну шпигунську легенду.
Другий день «Шпигуни в дії».

Команди показали себе в реаліях. ENCOUNTER – випробування для справжніх шпигунів: потрібно виконати чимало секретних завдань, знешкодити ворожого спецагента та завершити день, заспівавши свою переможну шпигунську пісню.

Третій день «Класика шпигунства».

Дивовижне поєднання професійних навичок шпигуна та дизайнера. Команди заробляють бали, змагаючись у «Фотошпигунстві». Підсумок дня – вибір абсолютного чемпіона Ski Spy Winter Creative Games 2007 та нагородження переможців всіх трьох днів.

Три дні шпигунських ігор, три дні виконання надскладних шпигунських завдань, три дні чесних шпигунських змагань.

Напружена боротьба рівних, кращих і творчих особистостейякі прибули на Ski Spy Winter Creative Games 2007 зі всієї України.
Ведучі: Ігор Діденко, Гліб Тимошенко.

Нагороди в фестивалях: Перший Всеукраїнський Фестиваль «Eventаризация» 2008 р. Проект переміг в номинації «Кращий Teambuilding проект».

.