Хочу івент057 700-03-09

Шпигунські ігри, або розіграш привітання з "закордону"!

Клієнт
Приватна особа
Дата проекту
2010-02-02
Локація
Оселя та робота іменинника
Формат
EVENTS/VIP events
Місце
Харків

Уявіть собі ситуацію: у важливої для вас людини День народження, а ви перебуваєте далеко. Межі міст, країн, часові пояси та інші вигадані людиною перешкоди заважають вам вручити подарунок особисто в руки іменинника. Або вам просто хочеться здивувати кохану людину, наповнити його день незвичайними подіями, закономірними випадковостями та іншими приємностями!


Агенцію "Дwа Тоwарища" ніколи не лякали відстані і завжди цікавили шпигунські ігри!

Завдання: зробити казку в День народження в Харкові!

Вихідні дані: є ім 'я, дата народження, телефон, адреса проживання і інформація про те, що іменинник зареєстрований в соціальних мережах. Але соціальні мережі просякнуті приватністю, і все ж вдається дізнатися про місце роботи. Дізнатися плани на цей день неможливо - вітаюча сторона в Німеччині і в сварці c замовником. На роботі винуватець свята майже не з 'являється, марка автомобіля - не відома.


Рішення: Почнемо з відомого. Під'їзд іменинника вже з ранку перетворився на алею повітряних куль, так що перший етап привітань вдався і на обличчі іменинника застигло німе питання "Це все для мене?". Вийти на роботу іменинник погодився на запрошення генерального директора, яке забезпечила на наше прохання секретар. А на роботі нашого адресата вже чекали "дивні хлопці (команда КВК "Панове інженери"), які прийшли за оголошенням". Вони демонструють імениннику дві газети, а в них оголошення: "Поспішайте привітати чудову людину ІМ'ЯРЕК зі святом!" "От ми, кажуть, і поспішили!". Після чого імениннику вручається ексклюзивний торт з марципанові поштовим голубом.


Підсумки: здивування і спроби відповісти на питання "Хто ці люди?" триває кілька хвилин, поки наші суперагенти не зізнаються, що все це - спеціальний розіграш привітання і, без сумнівів, неординарний спосіб доставки подарунків з-за кордону! А відзняте прихованими камерами відео дало можливість замовнику майже своїми очима подивитися на подію за тисячі кілометрів.

Над проектом працювали

.