Хочу івент057 700-03-09

Щасливе літо у кожному населеному пункті!

Клієнт
-
Місце
Харківська область

Цього літа ми спільно з Харківською обласною державною адміністрацією дарували свято жителям області. Наш в якомусь сенсі марафон почався ще з 28 червня - саме цього дня випускники Дергачів отримували бажані атестати, які стали символічним квитком у доросле життя. Незважаючи на дощ, ніхто не пішов з концерту, хоча зрозуміло, чому - гладачі чекали "хліба і видовищ"! Звісно, вони їх отримали - дергачівці відривалися разом з нашими артистами Романом Скорпіоном та Наталією Могилевською.

Наступним пунктом нашого літнього туру було свято Івана Купала. Наші ведучі Ігор Діденко та Гліб Тимошенко показали, що вони - перші парубки Пісочина, вийшовши у величезних вінках. (Кажуть, що вони потім спускали їх на воду, але це не точно ;) ) Звісно, не обійшлося без стрибків через вогнище та тематичних майстер-класів. Родзинкою вечора стала талановита Наталія Могилевська.

А серпень запам'ятався нам двома феєричними концертами поспіль. Мальовничий Краснокутськ відзначав 76-ту річницю визволення від фашистських загарбників. Вечір розпочався з безпрограшної лотереї, а естафету підхопили наші незмінні ведучі, які були приємно вражені величезною кількістю глядачів. Вже традиційні гості Харківської області Роман Скорпіон та Наталія Могилевська налаштували краснокутчан на танцювальний лад. (До слова, всім обіцяли зробити наступний день вихідним, тому це було нескладно ;) )

Тим часом наступного дня гостинний Золочів на честь річниці створення  фонтанував талантами! Від молодих талантів до справжніх сценічних вовків - все там було! Чого вартий відомий пародист Валерій Юрченко, якій перевтілювався у зірок сучасної естради. Спочатку жителі та гості подумали, що до них вийшов спражній Дзідзьо :)

А от коли на сцену вийшов довгоочікуваний гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, публіка вибухнула оваціями, щоб показати, як сильно тут чекали на хлопців. Всі пісні співалися одним гучним голосом - ось вона, єдність! Звісно, золочівці не хотіли відпускати гурт зі сцени, бо кому ж хочеться прощатися з таким драйвом?

Ми дуже раді, що втілили чиїсь мрії побачити тих чи інших артистів в реальність і змогли продовжити літо хоча б у серцях. До зустрічі у вашому населеному пункті!


Завжди ваші, Дwа Тоwарища <3

.