Хочу івент057 700-03-09

Резиденти ЦМПТ на відпочинку

Клієнт
ЦМПТ - Центр міжнародних перевезень і туризму
Дата проекту
2012-09-30
Локація
Старий Салтів, база «Конан»
Формат
EVENTS/corporate events
Місце
Харків

13 років - це дата, яку не всі наважуються відзначати, але "Центр міжнародних перевезень і туризму" - сміливі люди, здатні на рішучі вчинки і дуже святкові дії.

У день свого народження ЦМПТ зважилися вчинити дивовижний вчинок - виїзд за кордон Харкова!

Виїзд за кордон Харкова - це відповідальний захід, який передбачає зібраність, високу відповідальність і націленість на результат, на виконання особливої місії. І ця місія здійсненна, оскільки за справу беруться люди з унікальними здібностями - співробітники ЦМПТ - "Центру міжнародних перевезень і туризму"!

Турбаза "Конан" гостинно приймала гостей, готових на все хороше, щоб відзначити свій ювілей.

Ведучий програми МС Маслякоw провів брифінг, і захоплені головною ідеєю співробітники занурилися в квест, в ході якого їм потрібно було впоратися з незвичайним туристом - відправити прибулого інопланетянина додому - у космос. Для цього командам довелося танцювати з цеглинами на ногах, розшифровувати шифри та зчиняти запуск ракети. Якщо з першого разу інопланетянин не полетів, то з четвертого (так як команд було 4) – це вже точно з комфортом вибрався за орбіту землі.

Вечірня програма була, в першу чергу, душевною. Нагородження, вітання, тости, розмови. Чого ще бракує туристам? Ясна річ - бардівської пісні. Різноманітні туристичні хіти виконав співаючий гітарист Дмитро Макляк. І ось тут уж воістину можна було сказати: "Як чудово, що всі ми тут сьогодні зібралися".


Ведучі: МС Льоша Маслякow

Артисти: Гітарист Дмитро Макляк

.