Хочу івент057 700-03-09

Райське весілля від Дwох Тоwаришів

Клієнт
Приватна особа
Дата проекту
2009-02-14
Локація
Ресторан "Столиця"
Формат
EVENTS/VIP events
Місце
Харків
Цілі та завдання
Організація весільної вечірки

В день всіх закоханих змінила облік харківська "Столиця".

Завдяки творчій співпраці компанії "Флоріс" і агенції корпоративних івентів "Дwа Тоwарища" ресторан був перетворений на квітучий сад для того, щоб відбулася головна подія в житті молодят.


Щоб зробити весільне свято оригінальним і неповторним, в класичний рецепт весілля агенція додала родзинок, перцю і ще кілька таємних інгредієнтів.

Аперитив був вишуканим.Обряд реєстрації пройшов у супроводі саксофона.

Ведучі весільного вечора налаштували усіх на веселий лад - гумористично неперевершений тандем товаришів постав в образах ангела Ігоря-охоронця і ангела Гліба-спокусника.


Свідків протягом вечора вибирали он-лайн - у конкурсах і вікторинах. Тому в фіналі у нареченого і нареченої виявилося, як мінімум, п 'ять пар свідків. Кожній парі довелося пройти випробування – перемогти в інтелектуальній боротьбі в "Що? Де? Коли?", розгадати музичне послання в форматі 3Д караоке, не "розколотися "в телефонному розіграші і бути на висоті у створенні тостів.


Особливої витримки зажадав від гостей по-морському Едемський танець "Райське яблучко" з рухами в форматі "рукав рукав, ремінь, бляха, аврал!" - це було весело.


Приємним і незабутнім подарунком для молодих став гумористично-історичний фотоколаж "У пошуках Грааля кохання", створений на базі фотографій нареченого і нареченої. Зворушливий сюрприз підготували за товариської допомоги і діти, виконавши спеціальний хіт "Я тобі, звичайно, вірю".


І це ще не все! Любовні пристрасті розпалювати виступи танцювального дуету "Міпарті", а головним подарунком для молодих стала концертна програма знову-таки двох прекрасних і привабливих брюнеток групи "Нікіта".

Дискотеку продовжили товариш МС Льоша Маслякоw і товариш DJ WOW.


Ведучі: Ігор Діденко, Гліб Тимошенко, МС Льоша Maслякоw.

Артисти: Група "Нікіта", танцювальний дует "Міпарті".

.