Хочу івент057 700-03-09

"Професіонал". Event "3 in 1"

Клієнт
ІТЦ "Професіонал"
Дата проекту
2010-03-05
Локація
Бенкетний зал готелю "Металіст"
Формат
EVENTS/corporate events
Місце
Харків

5 березня 2010 року в банкетному залі готелю "Металіст" відбулося неординарне "відпочинкове" свято, яке для компанії "Професіонал" було організовано та проведено професійною командою агенції корпоративних івентів "Дwa Тowaрища". Це свято включило в себе одразу 3 приводи: День народження компанії, день захисника Вітчизни і Міжнародний жіночий день.


В домашній креативно-веселій атмосфері всі співробітники компанії отримали масу емоцій від справжнього відпочинку. Керівництво "Професіонала" нагородило цінними призами та дипломами всіх співробітників під час церемонії "Professional AWARDS".


Родзинкою і фішкою вечора став продаж "з молотка" холостяків компанії під час аукціону холостяків, коли чоловіків можна було купити на 12 годин за будь-який предмет. 2 команди - "Зірки" і "Вікторія" боролися за пальму першості в активностях від ведучого, проявляючи розумові, танцювальні, акторські та вокальні таланти.


Унікальний караоке-турнір, що відбувся в кінці свята, виявив нові таланти, які поїдуть захищати честь "Професіонала" на Євробачення.


Ведучі: МС Льоша Маслякоw

.