Хочу івент057 700-03-09

Прес-тур "Коблево" – винно-освітній туризм "Гастарбайтер Тур"

Клієнт
ТОВ "НАТ"
Дата проекту
2010-08-27
Локація
Шлях Київ-Одеса, прес-зала бази відпочинку "Меліоратор"
Формат
EVENTS/brand events
Місце
Коблево, Одеса

Щоб не стати алкозалежним, потрібно вживати не більш ніж 178 грамів вина на добу. Загальна площа коблевських виноградників дорівнює 2450 га і відповідає площі 3431 футбольного поля. Про це та багато іншого дізналися журналісти в рамках прес-туру, який традиційно проводить компанія "Національні Алкогольні Традиції".


ТОВ "НАТ" запросило провідних журналістів України в унікальний винно-освітній вояж до краю натурального виноробства Коблево. Зазвичай журналістів запрошують у прес-тур, але в даному випадку "Національні Алкогольні Традиції" запросили журналістів у "Гастарбайтер Тур".


Туристичне забезпечення туру здійснювало Національне Алкогольне Турагенство (ТОВ "НАТ" дозволило собі такий каламбур), а творчий супровід туру - від розробки концепції, програми активностей і до шоу-програми - забезпечила агенція корпоративних івентів "Дwа Тоwарища".


Поєднати приємне з корисним можна тільки в краї натуральних вин "Коблево" - це аксіома, тому журналісти і погодилися бути гастарбайтерами із задоволенням, і вже в дорозі занурилися в тонкощі прийому на роботу.


Головним завданням туру було не тільки презентувати учасникам новинки винзаводу "Коблево" - високоякісні вина в картонних упаковках Tetra Pak під двома торговими марками - "Світ натуральних вин" та Carta De Vinos, а також новий вермут "Paloma", а й повідати про розвиток та модернізацію виробництва.

Кожен учасник отримав спеціальну трудову книжку, ознайомився з умовами гастарбайтер-контракту, і в результаті всі "добровільно, за їжу" занурилися в співбесіди, тестування, злияння, а згодом - в посильну фізичну працю на виноградниках.


Для роботи гастарбайтерів розділили на креативні бригади по 25 людей. Вибравши бригадирів, учасники відразу придумали назви своїм бригадам - Сінегал, Печінка Форева (Перфаворе), Крейзі Хохолз і Євробуряти.

Протягом "гастарбайтер-туру" у трудові книжки робилися відповідні записи і позначки, що свідчать про досягнення гастарбайтерів, яких зрештою перевели на посаду виноградарів. Всі записи скріплювалися печатками.


Програма туру була насиченою. У перший день - імаджинаріум тест-квест в автобусах дорогою до Коблево, відкриття "гастарбайтер-туру" в коблевському аквапарку з будівництвом плотів з тетрапак-вин Коблево. Таким чином учасники туру змогли не просто скуштувати вина, а й попрацювати з цією чудовою гармонійною упаковкою, потримати ее в руках і відчути смак перемоги під знаменами нових коблевських брендів - високоякісних вин в картонних упаковках Tetra Pak двох торгових марок - "Світ натуральних вин" та Carta De Vinos, які випускає винзавод "Коблево" з січня 2010 року.


У другий день учасники включилися в роботу з самого ранку! О 9:00 - прес-конференція, потім - робота на виноградниках, де команди здійснили збір винограду, підв'язку лози, карбування і просапку. Проведення цих нескладних операцій дозволяє винограду ставати солодким і соковитою, а це - запорука виробництва чудового вина.


Після роботи - дегустація та екскурсія на завод "Коблево", де на власні очі можна переконатися в силі і міці натурального виробництва, взяти участь в унікальній презентації нового вермуту Paloma. Він був поданий не тільки в традиційних келихах, але і несподіваним чином - у вигляді оригінального спрею для морозива та інших десертів.


Кульмінація дня - свято збору винограду і гала-шоу за участю зірок. Своєю інструментальною майстерністю потішили "Бряц Бенд". Хедлайнерами вечора стали артисти спільного україно-німецького проекту - DJ Рейна, саксофоніст Артем Менделенко і соліст групи De Phazz Карл Фрієрсон, які підкорили публіку з перших нот і були просто непервершеними у виконанні безсмертної Summertime.


У фіналі вечора вчорашні гастарбайтери пройшли обряд посвяти - дали клятву Виноградаря, скріпивши її запуском повітряних куль у небо над краєм натурального виноробства Коблево. Свято збору винограду закінчено, і тепер у майбутньому на журналістів чекає свято Молодого вина, яке, як обіцяють коблевські винороби, присутні будуть робити власноруч!


Ведучі: Гліб Тимошенко, Ігор Діденко

Над проектом працювали

.