Хочу івент057 700-03-09

PMU - Sun Shine Party

Клієнт
Філіп Морріс Україна
Дата проекту
2008-08-24
Локація
"Острів" Журавлівського гідропарку
Формат
EVENTS/corporate events
Місце
Харків
Цілі та завдання
Корпоративний відпочинок, спрямований на згуртування співробітників, підвищення корпоративного духу і підвищення лояльності до компанії.

Вся територія свята була оформлена як великий пляж, на якому були: піщане узбережжя і пальмові оазиси, атракціони і пляжні розваги. Вказівники – орієнтували відвідувачів на майданчики активностей.


Учасників пікніка зустрічали аніматори - матроси і гламурні білявки Даша і Надя - співведучі заходу. Кожному на вході видавалася пляжна карта, в якій були відзначені усі точки активностей. До неї додавалися талони на харчування та напої. Кожен співробітник отримував пляжну атрибутику - літні капелюшки. Дітям одягалися спеціальні браслети з номерами телефонів батьків і видавалися талони на морозиво.


З самого початку Sun Shine Party пляж перебував у невпинному русі - працювали атракціони, спортивні майданчики, учасників займали аніматори й артисти.


Співробітники  фотографувалися з великим пітоном. Дві пари ведучих: Блек Джек і Настя - Гавайська парочка - основні ведучі, і білявки Даша і Надя - інструктори з гламурних активностей.


Спочатку, як і належить, відбулася церемонія відкриття "PMU - Sun Shine Party" з виступом керівництва, підбиттям підсумків роботи компанії та врученням заслужених нагород. Літній пікнік взяв старт!


Пляжні активності:

дитяча "Sun Garden" - де проходив конкурс Міні-міс, дитячі активності і підготовка до основного дитячого шоу;

караоке "Sun Song";

боді-арт "Sun Smile";

спорт - футбол, волейбол "Sun Sport".


На сцені пройшов аукціон холостяків. Його учасниками стали неодружені молоді люди, які презентували свої таланти, і були "продані з молотка". Вони підписали документ, згідно з яким мали виконувати бажання тієї, яка їх придбала протягом 2 годин - до церемонії нагородження.


А на території острову проходив квест. Згідно з легендою, в Sunshine Gallery був встановлений сонячний циферблат. Для того, щоб запрацював сонячний годинник, необхідно зібрати сонце. В ході квесту 4 команди добровольців вирушили на пошуки Сонця за 4 сторонами світу. Кожну команду супроводжували моряки-мандрівники - 4 аніматори.


А в цей час на пляжі вже на повну працювала Sunshine Gallery. 5 команд займалися будівництвом піщаних скульптур згідно тематики заходу. Інші учасники пікніка кинули всі свої художні таланти на розпис зміїв і підготовку до їх запуску. Конкурс PJ привернув увагу бажаючих танцювати і проводився в кілька етапів - масовий, командний і парний.


Гламурний інструктаж провели гламурні інструктори з туризму - Даааша і Нааадя - таку собі пляжну естафету, в якій і намети на час встановлювали, і змагалися на гламурний вхід в туристичний вігвам, і на найшвидше одягання рятувального круга, і на здатність вміститися натовпом на туристичному килимку, і на вміння "викручуватися", граючи в "Твістер".


В завершенні квесту командами був виявлений сонячний скарб – це сонце PMU. Під час гри були знайдені сонячні 25 "вертушок", які потрібно було встановити в свій сектор циферблата сонячних квітів у Sunshine Gallery. Команда-переможець отримала стрілку сонячних годин та встановила її на Пісочному циферблаті, почавши відлік НОВОГО сонячного часу PMU 2008. Тут же пройшла урочиста презентація піщаних скульптур.

На сцені в ході церемонії нагородження Sunshine party були оголошені і відзначені грамотами та подарунками переможці в розфарбовуванні зміїв, спортивних естафетах, боді-арті, караоке, ігротеці, піщаній скульптурі і квесті. А у фіналі відбулося представлення дитячого шоу "Чунга-чанга".


Ведучі: Блек Джек і Настя - Гавайська парочка - основні ведучі і білявки Даша і Надя - інструктори з гламурних активностей.

Артисти: Джаз-бенд "Гарячий шоколад", група ".UA".

Над проектом працювали

.