Хочу івент057 700-03-09

Писанка в стилі Hi-Tech

Клієнт
ТОВ "КОМСТАР-УКРАЇНА"
Дата проекту
2006-10-10
Локація
Міжнародний виставковий центр «КиївЕкспоПлаза»
Формат
EVENTS/trade events
Місце
Київ
Цілі та завдання
Розробка яскравої творчої програми на виставці, що направлена на підвищення цікавості до бренду та залучення нових контактів.

Все геніальне просто!

Для того, щоб презентувати відомий бренд «КОМСТАР – Об’єднані ТелеСистеми» в Україніагенції корпоративних івентів Дwа Тоwарища знадобився логотип бренду та традиційне українське прагнення до краси.

Під час роботи виставки на стенді «Комстар-Україна» була створена писанка в стилі Hi-tech, а відвідувачі грали в гольф яйцями.

Звичайно, всі активності стенду були спрямовані на підвищення цікавості до бренду та залучення контактів, що і було втілено.

Агенцію захопила ідея глокалізації, яку ми визначаємо як «регіональний сценарій глобалізації». Глокалізація проявляється як здібність основних тенденцій в галузі виробництва та споживання універсальних товарів перевтілитися в регіональні форми, тобто підлаштуватися до специфіки локального ринку.

Ідеологія руху - "Думай глобально, дій локально".

Таким чином, всі активності, що відбувалися на стенді, повязували в одне ціле глобальний образ бренду – яйце як символ життя – з українськими традиціями.

Презентували стенд російської компанії українські ведучі Гліб та Ігор в перший день роботи стенда.
Отже, яйце. Якщо ми в Україні, значить, не просто яйце, а писанка, але якщо писанка «Комстар», то це високотехнологічна інсталяція, що має функціональну основу.

В центрі стенду було розміщене біле яйце 70 см заввишки, на яке кожний бажаючий міг прикріпити свою візитівку. В процесі отримання естетичного задоволення відвідувачі працювала над створенням потенційної клієнтськой бази «Комстар».

У день відкриття був проведений беспрецедентний турнір з міні-гольфу. Гостроти змаганням додавало те, що учасники могли прицільно закинути до лунки не просто м’ячик для гольфу, а звичайні яйця.

Яйцеголові аніматори та промоутери були одягнені в оригінальні костюми, високотехнологічно оброблені оптоволокном. На них неможливо було не звернути увагу, а вже тим більше неможливо забути. Вони виглядали модно та симпатично, тому персоніфікация, безумовно, сприяла закріпленню позитивного ставлення до бренду.

Активні відвідувачі могли отримати високотехнологічний сувенір – календар-трансформер. Щасливі власники призу не могли відвести від нього погляд, і все складали, розкладали, складали, розкладали…

Загалом, друзі-товариші, "Комстар" прийшов до Україниі в перший же день заявив про себе як про бренд, що чудово вписується в українські традиції та готовий їх розвинути, розширитипоглибити та вивести на якісно новий рівень в галузі інформаційних технологій.Ведучі: Ігор Діденко, Гліб Тимошенко

Артисти: Військово-духовий оркестр під керівництвом Висовня.

Над проектом працювали

.