Хочу івент057 700-03-09

Перше міське ADRENALINE SHOW у рамках святкування 350-річчя Харкова

Клієнт
Управління культури Харківської міської ради
Локація
Площа перед Палацом Спорту
Формат
EVENTS/brand events
Місце
Харків
Цілі та завдання
Сформувати у молоді стабільне позитивне відношення до міських заходів; продемонструвати бажання міської влади йти назустріч побажанням молоді в організації масових свят; об’єднати різноманітні галузі молодіжної культури міста в одному заході в рамках святкування 350-річчя Харкова; анонсувати новий формат щорічного свята.

Такого ще не було! 21 серпня Харків пережив 350 хвилин драйву!

Перше міське АДРЕНАЛІН-ШОУ «Зроблено у Харкові – 350 хвилин драйву» - було задумано та втілено агенцією корпоративних івентів «Дwа Тоwарища» на честь 350-річчя міста і проходило під патронатом Харківского міського голови.

Ювілей, до якого так довго готувалося місто, подарував молодіжному студентському Харкову новий формат молодіжного свята. Ідею АДРЕНАЛІН-ШОУ підтримала Харківська Обласна Молодіжна Організация «РАЗОМ», партнерами спортивного та розважального блоків АДРЕНАЛІН-ШОУ стали ТМ «Золотое Руно», ТМ «Коблево», компанія МКС, ТМ «Сири Бурлука», магазин «Інтертоп». У просуванні цієї ідеї агенції корпоративних івентів «Дwа Тоwарища» сприяли: РА «ІНАРТ» - рекламна підтримка, «7-й канал» - інформаційна підтримка, «Шарманка FM» - медіа-патронат. Бренд «Зроблено в Харкові» зібрав найяскравіші творчі сили міста, дав можливість проявити себе в конкурсах і змаганнях глядачам і гостям свята.
Девіз заходу: «350 хвилин драйву – хвилина за рік!».

Формат шоу - 350 хвилин був присвячений ювілею нашого міста. В рамках заходу були представлені різноманітні галузі молодіжної культури, оригінальні види спорту і навіть новий різновид міських перегонів - "Street bad racing - Перегони на ліжках".

АДРЕНАЛІН-ШОУ відкрилося Парадом учасників о 15.00. Проспектом Петра Григоренка проїхала колона мотоциклистів, велотриалістів, водіїв на ліжках. Потім на драйв-майданчику почалися показові виступи і змагання, у яких прийняли участь представники харківского байкер-клубу «Street Warriors» и самостійні байкери. В той самий час на спеціальных майданчиках почалися конкурси графіті «KHARKIV CITY 350», боді-арта «350 кольорів Харкова» і street-dance марафон «NON-STOP ІНТЕРТОП». Пізніше відбулася церемонія нагородження.

Паралельно на спеціально обладнаній спортивній сцені проходили показові виступи з козацького двобою та східних єдиноборств від майстрів спортивного клубу «Пересвіт»: самбо, дзюдо, У-ШУ, Кемпо, Ай-Кі-до та Сумо. Спортивний блок змагань АДРЕНАЛІН-ШОУ продовжив показовий турнір з вуличного баскетболу серед людей з обмеженими можливостями, що був організований у співдружбі з Баскетбольним клубом інклюзивної групи «Харків-Баскет». На майданчику, який скоріше нагадував територію склада, відбулися показові виступи харківських ВЕЛОТРІАЛІСТІВ.

Протягом усього свята на головній сцені тривали «Ювілейні Змагання» з оригінальних видів дозвілля під гаслом: «Свято, друзі і душевне тепло». Традиційні конкурси з глядачами перетворилися у цікаві та оригінальні командні змагання.

Серед дівчат пройшов унікальный бліц-конкурс краси «Богиня Харкова у пошуках ЗОЛОТОГО РУНА».
Апогеєм АДРЕНАЛІН-ШОУ стали очікувані глядачами перегони на ліжках «Формула 350» - “Street bed raсing” за участі 9 екіпажів.

У самий розпал акції на сцені з’явився Міський Голова В. А. Шумілкін
и п
ривітав 40-тисячну аудиторію, що зібралася на майдані перед Палацом Спорту.

Яскравим акцентом АДРЕНАЛІН-ШОУ «Зроблено в Харкові» став виступ наших земляків -  групи «Танок на майдані Конго». Це був справжній драйв и адреналін в чистому вигляді: сорокатисячний майдан разом з ведучими та ініціаторами АДРЕНАЛІН-ШОУ - Ігорем Діденко та Глібом Тимошенко скандувала - «350» та співала місту Happy Birthday.

Учасниками змагань та конкурсів АДРЕНАЛІН-ШОУ того дня стали більше 500 чоловік. Глядачами – приблизно 40 000 чол.Ведучі: Ігор Діденко, Гліб Тимошенко.

Артисти: Група «Танок на майдані Конго».

.