Хочу івент057 700-03-09

ПАРК ОФЛАЙН РОЗВАГ

Клієнт
NIKA Entertainment
Дата проекту
2014-10-15
Локація
Гольф-клуб "Superior"
Формат
EVENTS/corporate events
Місце
Харків
Цілі та завдання
Створити атмосферу радості та веселощів святкування річниці.

На честь Дня народження компанії NIKA Entertainment ми запропонували всім співробітникам на один день вийти з магічного світу онлайну в реальний світ оффлайну.


Всі учасники свята потрапили в ігровий ПАРК ОФЛАЙН РОЗВАГ - місце, в якому в реальному часі збуваються всі мрії і кожен може проявити свої здібності та заробити квитки на атракціони.

На гостей чекало безліч сюрпризів, розваг, активностей, можливість поспілкуватися з "живими" героями Ігор компанії, відчути себе всередині справжньої гри.


Вечірку супроводжували створені ними самими герої Ігор – Герой-сміливець, добрий і справедливий хлопець з "Загадок Атлантиди" і трохи в'їдливий Доктор Жовток!


Парк Офлайн-розваг - це дивовижне місце, де відбуваються магічні події.

Гостей зустрічають хостес в образах героїнь Ігор.

Шаржист віртуозно фіксує захоплені особи на полотні.


Спеціальний кореспондент в форматі інтерв 'ю з гостями знімає відео-розіграш.

Ароматно пахнуть хмаринки цукрової вати.

Веселий клоун допомагає зорієнтуватися на місцевості.


Величезний Рудий Кіт не залишає жодних шансів пройти повз, не зробивши фотографії.

Працює виставка кращих запрошень - розмальовок епізодів Ігор.


Привітання компанії на честь Дня народження звучать звідусіль. А ті, хто не зміг цього дня особисто подарувати теплі слова, скористалися сучасними інформаційними технологіями і записали відеозвернення.

Вітальні спічі майстерно чергуються винахідливими трюками ілюзіоніста, грою в "Загадки Атлантиди" за правилами всім відомої гри "Що? Де? Коли? " і передбаченням феєричного майбутнього компанії на магічному кристалі.


Інтелектуальна активність змінюється танцювальною! На сцені - кавер-група "Dream West" і танцювальний колектив "PaStudio", який, як завжди, не тільки радує око, а й дає запальний майстер-клас з танців.

По завершенні танців, найбільш спритні співробітники під прицільні коментарі ведучих змогли долучитися до фірмових елементів компанії. До вашого відома, на знаку NIKA Entertainment зображена маленька дівчинка у повзунках, тому двом командам довелося поборотися у забігах в гігантських памперсах!


Гості дуже активно брали участь у атракціонах, тому що це була єдина можливість тут і зараз виграти бустери за проходження гри!

Ближче до вечора зазвучали фанфари і почалася церемонія нагородження "NIKA ENTERTAINMENT OFFLINE AWARDS 2014". Під оглушливі оплески ведучі визначили п 'ятьох найактивніших представників в номінаціях та вибрали 3 кращих запрошення.


Апофеозом відмінного настрою стала демонстрація учасникам вечірки змонтованого відеорозіграшу за мотивами інтерв 'ю на початку вечора.

На честь Дня народження компанії Nika Entertainment в зал вивезли величезний святковий торт. Ведучі оголосили: "Відриваємося по повній! Запрошуємо всіх на танцмайданчик, в нашому парку оффлайн-розваг починається дискотека!".Ведучі: Ігор Діденко та Гліб Тимошенко

Артисти: Кавер-група "Dream West", танцювальний колектив "PaStudio"


.