Хочу івент057 700-03-09

OZON 20th Advеntures. Кіноподорож у часі

Клієнт
ТОВ "Озон - Інвест"
Дата проекту
2008-07-29
Локація
БК Міліції
Формат
EVENTS/corporate events
Місце
Харків
Цілі та завдання
Зміцнення корпоративного духу, згуртування колективу в рамках святкування ювілею компанії. Завдання агенції - організація та проведення заходу під ключ.

Ідея.

Ми вирушаємо в кіноподорож у часі за епохами історії компанії.


20 років історії компанії постають як 4 епохи, втілені в образах кіно - від німого до фантастики. Під час святкування ювілею іде мова про супергероїв 4 кіностихій.


Успіх компанії - в його колективі, де кожен є супергероєм, виконуючи свій обов'язок, виконуючи свої професійні обов' язки.


Кожна епоха 5-річчя запалила 5 зірок на небосхилі компанії, розкрила імена 5 супергероїв. У фіналі свята визначилася гаряча двадцятка супергероїв, які виконали гімн компанії, присвячений 20-річчю. Супергерої були нагороджені в таємних номінаціях, переможці визначилися прямо на сцені у веселих конкурсах.


Механіка проекту.


Конкурс степістів. Старожили компанії - ті люди, які задають ритм всієї історії, змагалися у мистецтві злагодженого тупання ногами. Нагороди вручали ведучі та Чарлі Чаплін.

Друга епоха. "Епоха великих будівництв". Розширення виробництва, нарощування продажів, перші рекорди і перші перемоги. Нагороджувалися передовики, але також в таємних номінаціях. Їх запрошували на сцену, але Оскар отримував тільки один, переможець вікторини "Як передовики знають історію великих будівництв?" Решта отримували зірки. Нагороди вручали ведучі і Шурік.


Третя епоха. "Любов і праця все перетруть". Формування душевного колективу - професійні співробітники, яскраві таланти. Нагороджували яскравих особистостей в таємних номінаціях. Для нагородження запрошувалися бажаючі, проводився конкурс "Алло, ми шукаємо таланти" у форматі "Євробачення". Бажаючим видавалися костюми зірок - від Руслани до ВВ, а далі включалася фантазія. Після репетиції відбувся виступ артистів "Озонобачення". Нагороди вручала Мерелін Монро. Ведучі, запрошуючи домінантів, постали в новому образі супергероїв - Бетмена і Спайдермена.


Четверта епоха. "Фантастика в дії". Інновації, відкриття, чудеса інженерної думки. Для номінантів пропонувався бліц-конкурс перевернутої пісні. Перед нагородженням всі були зачаровані виступом роботів - андроїдів.


Гімн компанії. У фіналі всі супергерої запрошувалися на сцену і виконували гімн компанії - спеціально записану пісня про компанію до ювілею. Під останні акорди гімну був проведений фейерверк з пневмохлопавок.


І в завершенні в холі відбулася дискотека.


Ведучі: Ігор Діденко, Гліб Тимошенко.

Артисти: Хостес, міми, BANDURBAND, Ансамбль сузір 'я, Степ - Сергій Іванович Баркалов, роботи-андроїди.

.