Хочу івент057 700-03-09

"Омега: Формула-1". Конференція дистриб'юторів

Клієнт
ОМЕГА-Автопоставка
Дата проекту
2010-09-17
Локація
Радмір-Експохол
Формат
EVENTS/trade events
Місце
Харків

17 вересня в ВЦ "Радмір Експохол" пройшла конференція дистриб 'юторів ТОВ "ТПК" ОМЕГА-Автопоставка ". Цей бізнес-захід стало яскравою подією завдяки злагодженій та швидкій роботі команди замовника і творчого колективу агенції корпоративних івентів "Дwа Тоwариша". Ще б пак!


Головною ідеєю свята стала "Формула-1" - найпопулярніший і високотехнологічний вид автоперегонів. І якщо на звичайних конференціях кава-брейки - це просто кава-брейки, то в даному випадку це були піт-стопи "Омега: Формула 1", на яких учасників зустрічали боді-арт моделі з розважальною програмою від дівчини-каучуку Євгенії. Всіх вкотре вразив номерами артист оригінального жанру Олександр Островський.


Обрана концепція допомогла зробити правильні акценти - як ділові, так і емоційні, показавши, що продукція, запропонована ТОВ "ТПК" Омега-Автопоставка" - це продукція для чемпіонів.

У вигідному світлі були представлені партнери конференції КАМА, HANKOOK і Goodyear - і не на словах, а у реаліях!


Спеціально розроблена конкурсна програма вечора забезпечила повне залучення учасників конференції до інтерактивного дійства. Хітом програми став конкурс "Принцип Доміно", в якому були створені ланцюжки із шин КАМА. Партнери HANKOOK і Goodyear заохотили кращих в Шиноолімпійських іграх, якими блискуче керував МС Джон. Активні учасники були нагороджені в оригінальних номінаціях церемонії "ОМЕГА Awards". Призи церемонії цілком виправдали себе, оскільки обрисами повністю повторювали профіль шин - вони були круглі.


Концертна програма шоу була насиченою. На самому початку розважальної програми найбільш інтенсивної і швидкісний конференції "Омега: Формула-1" шоу-балет “ТЕТ" довів, що покришки можна використовувати не тільки в автомобілях і на проїжджій частині, а й для легкого руху в жорстких танцях. Ключ на старт дали чудові дрифтери, які продемонстрували свою майстерність на паркінгу "Радмір Експохол". Фан-рух в стилі Омега продемонструвала невгамовна команда харківських черлідерів!


Банкет, вечір. "Омега: Формула-1 "в самому розпалі! На сцені - учасники шоу "Україна має талант" - балет "Angels". Музичний супровід - від ретро-бенду Holіday і апогей емоцій - топлес від Ельвіри - неймовірно чарівної і еротичної.

Загалом, вечір минув чудово, і це ще раз підтверджує девіз компанії "Омега - нам з вами по дорозі"


Ведучі: Джон

Артисти: Дует "Angels", ретро-бенд "Holiday", ТЕТ, артист оригінального жанру Олександр Островський, дівчина-каучук Євгенія.

Над проектом працювали

.