Хочу івент057 700-03-09

Новий рік в стилі Диско

Клієнт
Філіп Морріс Україна
Дата проекту
2006-12-16
Локація
Палац спорту "Локомотив"
Формат
EVENTS/corporate events
Місце
Харків
Цілі та завдання
Організація та проведення новорічного корпоративного заходу; підведення підсумків року; нагородження кращих співробітників. Організація творчої складової заходу спрямована на об’єднання співробітників та зміцнення командного духу.

Це було найдемократичніше рішення – обрати для проведення новорічного свята концепцію диско. Враховуючи те, що в компанії працює не менше тисячі людей, саме ця ідея гарантувала практично поголовне дотримання dress-коду: джинси полюбляють всі! А хіба це не один з головних атрибутів часу диско?

Час диско – епоха 80-х зрозуміла та близька багатьом активно працюючим громадянам всього світу. Це пісні дитинства, юнацтва та молодості, завдяки яким ноги самі танцюють. Саме про цю епоху чудово сказав у вступному слові ведучий Діма Оскін, один з «найзавзятіших» вісімдесятників. Він, доречі, не забув згадати саме ті марки цигарок виробництва PM, які не без жадання палила вся радянська країна.

Крім того, стиль диско на цьому святі в котрий раз довів, що він найяскравіший та найвеселіший.

Кожний учасник вечірки, заходячи, отримав новорічний подарунок – блискучу перукукапелюх, окуляри. Що характерно, більшість чоловіків із задоволенням приміряли і навіть носили і перуки, і капелюхи, і окуляри одночасно. Жінки перуки не надягали – боялися зіпсувати зачіску.

Прийшли і Дід Мороз зі Снігуронькою, за традицією прочитали вірші та запалили новорічну ялинку, а згодом програму в стилі диско продовжила група «День Народження». Чи можливо описать ці шалені круті танці під хіти Юрія Шатунова та Володимира Кузьміна? О, це було неперевершено!

Продовжили це диско-crazy вже на дискотеці – під керівництвом МС Буби. А для тих, хто втомився від танців, у холі паралельно працювало диско-караоке.Ведучі: Ведучий Дмитро Оскін, МС Буба.

Артисти: Група «День Народження».

Над проектом працювали

.