Хочу івент057 700-03-09

Найбільша Полярна експедиція! ФМУ святкує 2011 рік!

Клієнт
Філіп Морріс Україна
Дата проекту
2011-01-05
Локація
ВЦ "Радмір-Експохол"
Формат
EVENTS/corporate events
Місце
Харків

Щоб піти експедицією на Північний полюс, потрібно бути відважним, найвитривалішим, сильним, або просто бути співробітником компанії "Філіп Морріс Україна", яка 5 січня 2011 року вирішила відправитися назустріч Новому році в суворий регіон - Заполяр 'я. В ролі провідників, або старожилів полюсу виступила агенція корпоративних івентів "Дwa Тowaрища".


Як кажуть працівники аеропортів, "departure time" був призначений на 18:30, до якого гості, точніше полярники, "підтягувалися" меридіанами і паралелями Харкова до місця зустрічі Радмір Експохол. Кожен полярник отримав елемент одягу – це допомогло комфортно почувати себе в умовах суворого заполярного регіону і зануритися в атмосферу свята. Всім відомо, що на Північному полюсі проводиться багато досліджень, а точніше відкриттів!


Перше и найбільш провідне відкриття - поява на одній крижині (саме так була оформлена сцена) двох чудових провідних та й просто хороших людей - акторів команди КВК "ЧП Мінськ" - Жені та Діми, які знали все про Заполяр 'я - як запрягти оленя, як розтопити лід, і як зробити так, щоб ніхто не сумував. Якщо ви нікому не розкажете, ми відкриємо цей секрет - конкурсна та пісенна програма з цінними призами від "Філіп Морріс Україна" і з шикарними учасниками, до речі теж від "Філіп Морріс Україна".

Друге и найбільш хайтечне, або хайтековські відкриття - відеопроекційне шоу, з айсбергами, що руйнуються, фірмовим дирижаблем "ФМУ", пінгвінами, захопленими поглядами і "качаючим" звуком став родзинкою всієї подорожі.


Третє і найприємніше (особливо для чоловіків) відкриття - виступ гурту "Арктика" з білою і пухнастою солісткою Ольгою Горбачовою стало немов встановлений в Заполяр 'ї прапор - правильним завершенням вечора!

Четверте і найбільш дослідницьке відкриття - активності на будь-який смак - караоке, інтерактивний футбол, настільний хокей, інтерактивна гітара і барабани на базі ігрової системи сьомого покоління - приставки Xbox 360 зробило свою справу: ніхто не сумував!


П 'яте и найрізноманітніше відкриття - це дискотека; МС; танці; прем 'єра створеного протягом вечора гумористичного відеокліпу; виступ учасників другого сезону шоу "Україна має талант" - "Тріо Денс"; виступ учасниці шоу "Україна має талант", учасниці шоу "Х-фактор" - Азізи Ібрагімової; штурм сцени ведмедями з танцювальною постановкою від шоу-балету "Легіон"; поява на дискотеці місцевого жителя Заполяр 'я - триметрового веселого білого ведмедя - цей список можна продовжувати далі, але наш полярний привал закінчується, так що ми побігли назустріч новим подвигам разом з компанією "Філіп Морріс Україна".Ведучі: Женя і Діма

Артисти: «Арктика», танцювальний колектив "Легіон", Азіза Ібрагімова, рок-н-ролл "ГРАНД".

Над проектом працювали

.