Хочу івент057 700-03-09

M.U.S.T High School Slalom - 2й етап "зимового турніру" з автослалому на "Металісті"

Клієнт
-
Дата проекту
2010-01-31
Локація
Парковка біля ОСК "Металіст"
Формат
EVENTS/brand events
Місце
Харків

31 січня відбувся другий етап відкритого турніру з автослалому на "Металісті" M.U.S.T High School Slalom.

"Дwa Тоwaрища" в особі Ігоря Діденко виграли золоту M.U.S.T-медаль в класі "повний привід", а разом з Глібом Тимошенко в командному заліку - купали срібло в келихах шампанського (для нелюбителів алегорій - друге місце).

Велика кількість снігу та води на треку зробили High School Slalom не просто іспитом, а іспитом із зірочкою, який не можна було закрити навіть за коньяк. Поліцейські розвороти, дрифти і замети зібрали сумарно 763 смикання ручником і 33 фрази "капець, це кльово". Це, і не тільки, гріло глядачів.

Організатори турніру - ФК "Металіст", "Дwa Тоwaрища" і Харківський автоклуб щиро дякують за постійну підтримку: офіційного страхового партнера - Українську Страхову Групу; медіапартнера радіо "ROKS"; РА "БАЙКАНУР"; РА "Тигра", 5 канал; смачного партнера - мережу ресторанів японської кухні "Якіторія". Всі учасники M.U.S.T щиро дякують лише ресторану італійської кухні "MAFIA", в якому відбулася церемонія нагородження переможців M.U.S.T High School Slalom.

Крім заслужених спортивних нагород, переможцям дісталися круті сертифікати від партнера призового фонду компанії "BOSCH". Тест-драйвами і показовими заїздами порадували учасників і глядачів автомобільні партнери - Тойота - центр "Аvtoart", "Субару Автоальянс" і не по-зимовому актуальний антіожеледний партнер "льодохід" - дай вам Бог здоров 'я на пішохідних і автомобільних дорогах.

Загалом, було драйвово, креативно, дружньо і "наступногоразубудещекрутіше"!

Над проектом працювали

.