Хочу івент057 700-03-09

МІСТО МАЙСТРІВ INTERTOOL

Клієнт
INTERTOOL
Дата проекту
2013-12-28
Локація
Ресторанно-готельний комплекс "Власов"
Формат
EVENTS/corporate events
Місце
селище Петрівське
Цілі та завдання
Створення атмосфери святкування Нового року.

Якщо в компанії  велика історія за плечима, а на майданчику граються гілками берези і височіють добротні колод зруби, це прекрасний привід повернутися до витоків нашої цивілізації - в стародавню Русь.


Саме в стародавній Русі зароджувалася міська культура і складалося громадянське суспільство. Жителі давньоруської держави були великими майстрами у всіх справах, так само, як і співробітники компанії "INTERTOOL" - великі майстри, які живуть в одному прекрасному місті. Ласкаво просимо в "Місто Майстрів INTERTOOL"!


Дія розгорнулася на традиційному княжому дворі (хитро зображеному на банері), де кожен зайнятий своєю справою. Скоморохи Олексій і Андрій, вбравшись у княжі каптани, радо шанують гостей. Рожевощокі хлопець і дівчина гадають на атласних стрічках і супроводжують гостей до самобранок князівських згідно обраного кольору.


Коли всі зібралися, Дудки-самогудки сповістили всіх про те, що Великий Князь Директор буде слово мовити! Багато чого досягли городяни за рік, багато що змайстрували руками золотими, чим заслужили шану (збірну грамоту) та подарунок новорічний!


А після цього настав час народу кожного князівства довести, хто з них кмітливішим і більш майстерний! Кращі давньоруські дизайнери побігли вирізати герби з матеріалів підручних, геніальні мудреці стали перегортати літописі корпоративні, а імідж-мейкери солодкоголосі почали всіляко вихваляти князів своїх справедливих!


Потім настала черга найбільш прозорливих оракулів (аналітиків, по-нашому), випускників курсу Олега Віщого позмагатися в пророцтві кращої долі для свого князівства.


Досвідчені ринди (тілоохоронці) продемонстрували чудеса самовладнання і силу богатирську, захищаючи прекрасну княгиню від зазіхань несанкціонованих.


Не підкачали й інші городяни. Саме в давньої Русі випереджаючими темпами з'явилася і поширювалася писемність. Ось і наші майстри показали неабияке володіння не тільки окремими літерами, але і цілими словами.


Але найкраще виступили зірки давньоруського шоу-бізнесу! Який танець - струмочок закрутили! А як віртуозно на ложках відстукали! Весь вечір майстрові заспівували улюблені пісні - і хорову, і дуетну, і дівочу, і дружинну, так, що й сльозу вибивала, і від реготу розривало!


Перед самими курантами закрутили наші давні Слов 'яни хоровод єднання князівств у місті майстрів! І символізувало це їм єдність, силу і удачу в новому році!Ведучі: МС Масляков та Андрій Внуков

.