Хочу івент057 700-03-09

«Місто Майстрів Філіп Морріс Україна»

Клієнт
Філіп Морріс Україна
Дата проекту
2007-08-24
Локація
Гідропарк Журавлівського водосховища
Формат
EVENTS/corporate events
Місце
Харків
Цілі та завдання
Організувати та провести літній пікнік для співробітників ЗАТ «Філіп Морріс Україна», в рамках якого вирішити питання: забезпечення майданчику на 2000 гостей, організації та реалізації програми пікніка, загальні організаційні питання кейтерингу та розважальної програми для дітей та дорослих.

Компанія «Філіп Морріс Україна» - одна з провідних в Україні. Вона є частиною великої корпорації зі світовим ім‘ям. «Філіп Морріс Україна» - це великий колектив, і літній пікнік – одна з рідких можливостей зібрати разом більше тисячі співробітників, унікальний шанс познайомитися один з одним і з керівництвом на нейтральній території, висловити подяку за плідну працю і сприяти об'єднанню корпоративного духуДля активізації корпоративного духу та об’єднання співробітників був запропонований формат фестивалю в стилі європейських фестів – масштабних активностей, шоу-програми, карнавальної ходи.

В одному з мальовничих куточків Харкова передбачалося відкриття нового міста – «Міста Майстрів ФМУ».

Майстрові і ремісники, архітектори і глашатаї, танцюристи і бременські музиканти, ірландські моряки і великі казкарі Гліб Хрістіан Андерсен-Тимошенко та Ігор Вільгельм Грімм-Діденко - ось короткий список дійових осіб цього масового дійства. Стилістика заходу була відображена у запрошеннях (вони були зроблені у форматі середньовічної грамотита оформлення майданчику.

Програма заходу передбачала залучення максимальної кількості співробітників у загальні веселощі.

В «Місті Майстрів ФМУ» кожен знайшов собі закуток для реалізації, і своїм талантом - ремісничим або артистичним - заробив звання почесного громадянина міста.

В мобільних ремісничих майстернях – ковальній, гончарній, ткацькій і ювелірній, де майстер-клас проводили професіонали своєї справи, майстри міста ФМУ змогли реалізувати свій творчий потенціал - створити вироби своїми руками. На території пляжу вони побудували башту ФМУ і викували ключ міста. Відбулася прем’єра дитячого м’юзикла, який підгоували під час заходу. Всі діти були костюмовані та виконували свою маленькую роль зі словами.

Мастера cальси та шоу-балет PMU-dancers (в складі шоу-балету - співробітники компанії) виступили на сцені та встановили танцювальный рекорд.

Артисти – учасники шоу-програми органічно доповнили концепцію заходу.Ведучі: Ігор Діденко, Гліб Тимошенко

.