Хочу івент057 700-03-09

"Ліквідація бездуховності. Диспут № 6"

Клієнт
РА «КлонДайк»
Дата проекту
2008-09-26
Локація
База відпочинку "Сонячне", Ресторан "Сади Перемоги", центральний район Одеси, місце проведення квесту
Формат
EVENTS/brand events
Місце
Одеса
Цілі та завдання
Розширення кордонів спілкування і творчих можливостей архітекторів, дизайнерів і декораторів всієї України. Глобальною метою Всеукраїнського руху Creative Games є інформаційна, фінансова і культурна підтримка фахівців в області дизайну інтер 'єрів.

Креативні Ігри - масштабний проект, створений з метою інформаційної та культурної підтримки найбільш відомих і творчо активних архітекторів і дизайнерів інтер 'єрів України. На цей раз креативним центром стало місто Одеса.


Протягом двох днів сім команд архітекторів і дизайнерів з усієї України боролися за Гран-прі літніх креативних Ігор 2008.


Тема VI Ігор - "Креативні Ігри. Диспут №6".

Отже, почалося все з чудового і непередбачуваного квесту Одесою, який стартував, звісно, з знаменитих Потьомкінських сходів.

Але це був не простий підйом! Це були перегони з колясками. Кожна команда приготувала свою дизайнерську коляску, з якою на швидкість мали піднятися на саму вершину знаменитих сходів.


Ввечері першого дня у відповідності з новим Одеським трендом - серіалом "Ліквідація" - відбулося засідання "Клубу Ліквідації Бездуховності", яке проводили маршал Жуков і підполковник Гоцман (ведучі - Дwа Тоwариша - Гліб Тимошенко та Ігор Діденко).


Другий день обіцяв командам не менш цікаві творчі завдання: ранкове дефіле колекцій одягу, створених своїми руками з презентацією продукції одного з партнерів - ТМ "Hans Grohe" і будівництво піщаних скульптур - сонячних годин.


Кожну з скульптур команди презентували самостійно. При їх створенні обов'язковою умовою було використання продукції генерального партнера Ігор - ТМ "Venissa". Кожна з презентацій була яскравою і оригінальною - футуристичний і фантастичний сонячний годинник киян, медитативною була презентація харків 'ян, гумористичною - одеситів, Дніпропетровськ порадував пантомімою і представив сонячний годинник із зозулею.


Вечір другого дня – підбиття підсумків та церемонія нагородження. Церемонію нагородження відкривало шахове шоу.

Паралельно йшов турнір з шахів, який завершився битвою фіналістів на церемонії нагородження. Але це була не проста битва! У фіналі гросмейстери грали у живі шахи. Шахове поле складалося з плит контрастного кольору, наданих генеральним партнером Ігор. Замість шахових фігур - учасники команд-фіналістів в головних уборах, які символізували ту чи іншу шахову фігуру. Гра дублювалася на магнітну шахову дошку, як на телевізійних турнірах.


Вели церемонію нагородження два поети, які бували в Одесі - Пушкін і Маяковський (Два Товариша - Ігор Діденко та Гліб Тимошенко).

Таким чином, в ході Ігор була абсолютно ліквідована бездуховність, причому її ліквідацію супроводжував безпрецедентне інтелектуальне і творче зростання її учасників.


Ведучі: Ігор Діденко, Гліб Тимошенко.


Нагороди в фестивалях: Проект отримав нагороду в "Event Awards 2008" на другому міжнародному фестивалі "EVENTаризація" (2009 р.) в номінації "Тайкращий тімбілдінг року". Проект отримав нагороду за ІІІ місце в VII Національної премії у сфері BTL рішень "Золотий Пропелер 2009" - у номінації "Подієвий маркетинг. Внутрішні/корпоративні заходи".

.