Хочу івент057 700-03-09

Конференція бізнес-групи ЄБРР "Східна Європа та Кавказ". CHAIRity-пленер

Клієнт
ЄБРР
Дата проекту
2015-09-22
Локація
Чорне Море Бугаз
Формат
EVENTS/VIP events
Місце
Кароліно-Бугаз, Одеса
Цілі та завдання
Івент-супровід конференції.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні, тому перед агенцією було поставлено непросте завдання - забезпечити створення творчої атмосфери для мультикультурного складу бізнес-групи. На заході планувалася робота співробітників із 7 країн, які розмовляють різними мовами.


Ми запропонували концепцію, зрозумілу практично без слів, СHAIRity-пленер: Open Air-виставка і простір творчості, спілкування і розваги за мотивами літератури і мистецтва.


"12 стільців" - це найпопулярніший авантюрний роман, написаний радянськими письменниками одеситами Іллею Ільфом і Євгеном Петровим в 30-х роках ХХ-го сторіччя. В основі сюжету - пригоди пропаленого, але романтичного авантюриста Остапа Бендера і колишнього ватажка дворянства Кіси Вороб 'янінова.

CHAIRity-пленер побудований на асоціаціях з романом, а 12 стільців - це лише привід. Виставка 12 стільців на пляжі готелю у Кароліно-Бугаз - привід до спілкування, до легкого інтерактиву, привід створити мініподію.


У цей день ми запропонували співробітникам ЄБРР ганятися не за наживою, а за мистецтвом, тому що творчість змінює життя на краще! Ми вирішили інвестувати Арт енергію учасників у творчість! І не тільки тому, що девіз банку реконструкції і розвитку - We invest in changing lives! Ми інвестуємо в життєві зміни! А ще тому, що цей день ми провели під Одесою. А це місто завжди як магніт - притягувало людей творчих, сильних і з почуттям гумору!


На пленерах та вернісажах завжди прийнято заводити знайомство! І перше, що ми зробили - познайомили зарубіжних представників ЄБРР з персонажами: Остап Бендер, Мадам Гріцацуєва, Еллочка Людоїдка, діти лейтенанта Шмідта - Паніковський і Шура Балаганов, Адам Козлевич, артисти німого кіно - всі ці особистості - вееееликі витівники, тому саме вони були обрані, щоб втягувати всіх... ні, не в авантюри, а в цікаві арт-активності:

- Виставка стільців. Їх 12! А чи є в них діаманти, нам належало дізнатися.

- Фотосесії. Не сфотографуватися на пляжі - це не побувати в Одесі!

- Школа всенародних танців, де гості змогли всенародно виконати танець будь-якого народу світу, благо в Одесі це робиться з заздрісною постійністю.

- Настільні ігри. Ох вже ця стара одеська традиція брати на пляж шахи, пиво та бичків.

- Шарж , і профілі, щоб побачити не мистецтво у собі, а себе, зображеного за допомогою мистецтва.

- Запуск зміїв. Море, вітер, змії - ось він, логічний ланцюжок.

- Hand Print Pan, або як кажуть у Одесі - картина маслом!

- Спортивні ігри, а куди ж без них.


Якби роман "12 стільців" переказував сучасний драматург, то він би сказав, що в ньому розгортається картина захоплюючого квесту. І це правда, адже Розгадуючи завдання, герої наполегливо шукають діаманти в стільцях по території країни. Щоб передати банкірам всю глибину пригод Остапа Бендера, ми провели квест для чотирьох спонтанно сформованих команд!


Все почалося з малювання.

Як сказав один арт-критик: "Експресіонізм – це вираження емоцій у фарбах"! Саме тому майстер-клас з експресіонізму провела найемоційніша та найпалкіша жінка Одеси - мадам Грицацуєва. Кожна команда зобразила навіяне морським бризом полотно в стилі експресіонізму, а після - залишила незабутні сліди на дереві бажань. І це не просто так, адже ми під Одесою! Панно і 4 полотна від команд були продані задорого на вечірньому аукціоні.


Зауважимо, що на пляжах не було навіть найменшого насильства! Всі, хто не підключився до інтелектуальних екзерсисів квесту, в повній мірі проявили себе на спортивному майданчику і в школі всенародних танців з Козлевичем, де протягом пленеру проводилася секретна підготовка до вечірнього флешмобу.


Місцем проведення квесту став не просто пляж, а виставка CHAIRity пленер. На цьому вернісажі були представлені стільці, в яких, звичайно ж, не заховані діаманти, але які самі по собі є скарбами дизайнерської думки реставратора Іллі Полякова з Одеського "Ательє Отільї".


Начебто стілець - достатньо простий науковий предмет. Але на виставці ми розкрили не один, а кілька сакральних сенсів цих простих і одночасно дуже складних меблів у п 'яти локаціях!


Отже, стілець-локація Соло. Це фотосесія у рамі з видом на пейзаж.

Композиція "дует". Сюди входять стілець з табуретом. За п 'ять хвилин банкір бачить себе очима художника-гумориста.

Кейс "Парі". Це всім відомий сеанс одночасної гри з Остапом Бендером, але не в шахи, а в Дженга.

"Тріо". Що ж ховається за цим словом? 1 стілець і 2 табурета. А ще… увага! Патефон! В якості бонусу до них додаються діючі артисти німого кіно! Это найбільш ідилічне місце на всьому узбережжі!

"Квартет", але не струнний. 1 стілець і 3 табурета. Соло на трубі під перкусію з Паниковским і солістом гурту Магніфіка.


Завершення квесту можна було відразу дізнатися за прекрасним! Точніше, за прекрасною Еллочкою Людожеркою, яка усміхнено, але небагатослівно забезпечувала запуск повітряних зміїв!


З учасниками CHAIRity-пленеру ми зустрілися ще раз, у вечірній програмі.

На сцені тихенько грав джаз-бенд "Магніфіка".

Біля сцени встановлено рукописне Wish Тree з унікальними відбитками десятків різнокольорових долоньок, а також картини від команд в стилі експресіонізм.


День пройшов відмінно! Це був день ефективної роботи конференції "Східна Європа і Кавказ", чому сприяли і море, і погода, і навіть чайки! Щоб побачити цей день цілком - ми представили благородним зборам наш фірмовий продукт - щоденник конференції, знятий і змонтований протягом дня.


Всіх неабияк повеселила церемонія нагородження учасників арт-квесту.

Нотку змагальності в неспішний хід бенкету вніс аукціон шедеврів. Коштами, вирученими від продажу 4 представлених лотів - "Wish Tree" і трьох полотен в стилі експресіонізм від команд, цілком можна було оплатити бенкет або традиційно направити на розвиток місцевого бізнесу!


Конкурс з інтригуючою назвою "Шухер" допоміг учасникам практично без слів навчитися розуміти один одного!

Остаточно всіх закрутив у міцний згуртований вузол танцювальний всенародний флешмоб – від сиртаки до гопака!

А раз вже всі встали для танців, то саме час оголосити дискотеку під найкращі мелодії з усього світу в виконанні "Магніфіки"!


Так завершився наш CHAIRity-день. Мистецтво - у великому боргу. Але головне, що об 'єднало співробітників з семи європейських країн на сьогоднішній день - це робота, яка приносить задоволення. Значить, інвестиції ЄБРР спрямовані правильно і добро переможе!


Ведучі: Ігор Діденко та Гліб Тимошенко

Артисти: Джаз-бенд "Магніфіка"

.