Хочу івент057 700-03-09

Концерт 50 CENT

Клієнт
Грузинські казки
Дата проекту
2006-06-02
Локація
Arena Concert Plaza
Формат
PROMOTION
Місце
Київ
Цілі та завдання
Організація першого в Україні концерту R'N'B-виконавця 50 CENT.

Про нього заговорили в Україні набагато раніше, ніж він повірив у тещо приїде до нашої країни.

Але коли в якості однієї з локацій ми запропонували революційний майдан, 50 зрозумів, що повинен до нас приїхати.
- Навіть у своїх божевільних мріях я не думав, що побуваю тут, - зізнався 50 на прес-конференції.

Коли літак сів у аеропорту Бориспіль, 50 вийшов з літака і сказав: «Вау!»

Ще б пак, він став першим американцем, співаючим R'N'BR'N'BR'N'B, який знає про Україну більше, ніж про Росію. Щоправда, деякі учасники його групи перш за все після поселення до готелю не забули підкріпитися в МакДональдсі.

Привезти до України зірку топ-рівня – завдання не з легких. Головна умова звучить достатньо просто – виконати райдер, - зізналися Два Товариші Гліб та Ігор на прес-конференції перед концертом. Але сам райдер складаєься з 32 сторінок друкованого тексту англійською мовою, в яких розписано все – від серветок до монтажу сцени та звуку. Зобов’язання перед Украиною агенція корпоративних івентів Дwа Тоwарища виконала: 50 приїхав до України. Диво сталося завдяки творчому ентузіазму співробітників агенції та безпосередній участі партнерів шоу – топ-лідерів рекламного ринку України. Генеральним спонсором виступила компанія Nemiroff.

Щоправда, заспівати на майдані реперу не довелося. Обираючи майданчик (а обирали щонайменше з чотирьох) зупинилися на Arena Concert Plaza. В першу чергу розійшлися VIP-квитки, інші тим часом чекали на своїх власників. Глядачі остаточно повірили, що приїде 50, тільки коли почався монтаж сцени. Значно знизити вартість квитків дозволив лідер серед мобільних операторів України – наш респект компанії Life.

День появи 50 CENT в Україні настав. Присутність 50 на прес-конференції, на сцені викликало не подив, а просто радість. Ось він, красень, справжній, в бандані, в бейсболці, наче зійшов з постеру – перед нами. Бесіда тривала практично півгодини, ще чверть години – автографи та фотосесія з кумиром.
Тим часом ТНМК, що виступали перед народом перед 50, розігріли публіку не на жарт. Дощ хотів охолодити хіп-хоп феєрію. Але йому це не вдалося.

Спочатку виконавців не було видно в темряві сценічного просторувони вийшли і якось легко й просто почали читати реп. І тоді почалося. І з‘явились руки, і юрба глядачів зарухалась в одному ритмі, і заговорив простір, і вийшли люди з-за VIP-столиків – і почався RNB-рух. Е-е! Ванкста! Ганкста!

Лишається лише додати декілька фактів з життя 50, про які Україна дізналася першою 3 червня:

- 50 вже закінчив роботу над фільмом про громадську війну на території Іраку, в якому він грав пліч-о-пліч з Семюелем Л.Джексоном.

- 50 ще не думав співати з оперними виконавцями, але тепер (з легкої подачі одного з київських журналістів) подумає про це.

- 50 є двічі другим: він другий після Тайсона в рейтингу зірок, які, за думкою глядачів, можуть потрапити за грати і другий у музичному mainstream після Емінема.

Про це та багато іншого написали журналісти у нескінченному переліку видань, з якими співпрацювала агенція корпоративних івентів Дwа Тоwарища за цим проектом. За це їм також – величезний «респект». Про 50 розповідали Інтернет, телебачення, газети, журнали, радіостанції, промомобілі та просто його фанати. Треба відзначити, що кияни та гості столиці читали реп так, як ніхто. И дивно було після концерту, виходячи з Арени, чути рідну українську мову.Артисти: ТНМК виступили перед 50 CENT.

.