Хочу івент057 700-03-09

Івент-супровід форуму маркетинг-директорів

Клієнт
IdeasFirst
Дата проекту
2013-03-27
Локація
НСК "Олімпійський"
Формат
EVENTS/brand events
Місце
Київ
Цілі та завдання
Наповнення форуму згідно заданої креативної концепції

У 2013 році агенція корпоративних івентів "Дwa Тowaрищa" знову стала івент- партнером щорічного форуму маркетинг-директорів, організованого компанією IdeasFirst.


Для шостого форуму креативною агенцією Arriba! було запропоновано концепцію Out of the Box, яка знайшла своє відображення в рекламних матеріалах.

Перед агенцією "Дwa Тowaрищa" стояло завдання не просто провести знаковий захід галузі, а відійти від традиційної практики проведення форумів.


Для цього організатори створили на спортивній арені НСК "Олімпійський" зони емоційного перезавантаження та креативної турбулентності з насиченим подієвим полем. Головним помічником маркетинг - директорів в орієнтації з шестимірного гіперпростору форуму став компактний путівник, в якому були відзначені усі точки емоційного перезавантаження (ТЕП) у форматі 6D.


На реалізацію цього проекту були кинуті абсолютно всі сили креативного відділу під керівництвом Олени Зіненко! Під час роботи форуму увагу гостей залучали жартівливі радіо повідомлення, координацію перевіряли кінект-квестом віртуальною квартирою від A Reality і вражали уяву неймовірним оформленням лаунж-зони у стилях прованс і екопікніком від "Фігаро-кейтеринг". На другий день учасники форуму маркетинг - директорів брали участь у чемпіонаті з кінект-гри в образі панд від Nice Interractive.


Офіційна вечірка форуму була просякнута духом свободи від усіх обмежень! В повітрі грала кубинська музика від DJ WOW, в залі пройшов урок маркетологічної сальси, а всі бажаючі могли зайти у віртуальну примірювальну від Nice Interractive і здійснити подорож між Києвом, Харковом і Гаваною.


Також на вечірці маркетологи пройшли фінальний етап терренкура (інтелектуального квесту) і всі учасники отримали заохочувальні авторські коктейлі, а переможцю Ігор Діденко та Гліб Тимошенко вручили 7-річний витриманий ром Santiago de Cuba. Потім бажаючі змогли пограти в реалі в Angry Birds від "Козирного Туза".


Фіналом форуму маркетинг-директорів стала битва маркетологів проти рекламістів "100 до 1". Завданням гравців було дати не правильну відповідь, а найбільш поширену серед цільової аудиторії. Наприклад, про те, яка основна стаття доходу мобільних операторів або чому в рекламі пива друзів зазвичай троє.


Опитування проводилося компанією GFK напередодні форуму. Переможцем з цієї битви вийшли рекламісти під керівництвом Максима Лазебніка. Ведучими урочистої частини, гри "100 до 1" та вечірки конференції стали Гліб Тимошенко та Ігор Діденко.

Над проектом працювали

.