Хочу івент057 700-03-09

IT-конференція у форматі "LOLympic Games 2011"

Клієнт
-
Дата проекту
2011-02-10
Формат
EVENTS/trade events
Місце
Київ

10-12 лютого відбулася перша в світі LOLiмпіада*!

Участь у змаганнях взяли світові майстри високотехнологічного сміху, прихильники цифрових видів спорту і просто любителі комп 'ютерних бугагашечок! Конференція працівників сфери IT-технологій в такому форматі викликала небувалий ажіотаж. А тепер детальніше:


День перший.

Теорія великого вибуху свідчить про те, що саме великий вибух був початком нашого Всесвіту, яка породила планету Земля. Тому в основу ідеї церемонії відкриття лягла "теорія великого свята"! До складу нашого вибухової речовини входили такі компоненти:


- На урочистому вечорі відкриття LOLімпійських Ігор традиції відрізнялися від загальноприйнятих Олімпійських. Яскравим символом початку свята стало урочисте розбивання за допомогою кувалд системного блоку, в якому завівся вірус поганого настрою! В якості "контрольного пострілу" вірусоносій був вражений осиновим кілком! Цей ритуал, виконаний генеральним директором компанії, став справжнім символом відпустки!


- Протягом вечора також працювала онлайн-фотостудія, в якій можна було сфотографуватися з героями популярного IT з можливістю моментально отримувати фотографії. Стенд для фотографування з вирізами для обличчя, на якому були зображені герої серіалу "Теорія великого вибуху" оформлено у вигляді смужок, що вимірює зріст, але замість шкали довжин була шкала IQ! На святі не було жодного спортсмена двійкової системи з IQ нижче 170!


- Запуск онлайн-Твіттера. Писали в нього як з Інтернету, так і за допомогою смс. Тож на конференціях ніхто не сумував.


- Зірковий склад ведучих - чемпіон світу "В моєму світі" з сайтів "Одноклассники" і "ВКонтакте" Гліб Тимошенко та майстер спорту під вартою галактичного класу з академічної балаканини у Skype - Ігор Діденко, а також системні "адміністраторки" - учасниці команди КВК "Збірна Білявок України" - Даша і Христина.


День другий.


На дворі XXI століття, а це означає, що якщо ти не зареєстрований в соціальній мережі - ти живеш минулим! Разом з світовими трендами, LOLімпійці брали участь у створенні Інтернет-сторінок команд з картону, з вирізом для особи ("аватарки") та інформацією про власника "сторінки", влаштувавши справжній Facepark. А ввечері, незважаючи на раптово випавший сніг, хуртовину, різке похолодання, та ще й після насиченої денної програми, всі спортсмени прийшли на мангал-party.


Саме тут пройшло запалення LOLімпійського вогню - фломбірованого шашлику - кожному дісталося по шматочку LOLімпійського символу!

Але це ще не всі події того вечора! На святі "запалили" артисти оригінального жанру - театр вогню "Проти ночі". А на завершення всі були шоковані виступом гирьовиків - володарів 16-ти кілограмових гир – силачі здатні жонглювати ними навіть із зав 'язаними очима!


День третій.


Протягом Ігор цифрові атлети працювали в командах і дісталися до фінальної гри - командного квесту! Причому квест через примхливу погоду дійсно став інтелектуально сніговим випробуванням, а кожного, хто його пройшов, можна сміливо називати супергероєм! Команди розрізнялися за кольорами - всім видавалися брендовані бейсболки різних кольорів, а також завдання придумати собі назву і мотиватор (не плутайте з демотиватором - наш мотивує на перемогу).


Під час квесту учасники вдосконалювали навички автослалому, видалення файлів до корзини, швидкісної збірки клавіатури по пам 'яті і т.ін. В LOLімпіаді залогінилися такі команди: "Синці", "Спартанці", "Кібер Сюрприз", "Слонобої", "High speed", "Бакси", "Bluetooth Вlue", "Гризуни", "Yellow Submarine", "Зелені мутанти".


Вечірня програма третього дня в форматі "Вечірка супергероїв" пройшла в згуртованої командної обстановці. За три дні LOLімпійці завоювали безліч золотих медалей, встановили велику кількість рекордів і тепер могли з чистою совістю відпочивати і насолоджуватися.


А насолоджуватися було чим: шикарними боді-арт дівчатами в образах супергероїнь Supergirl і Batmangirl, запальним стриптизом, святковим салютом і найголовніше - кінопоказом. Показували відео про супергероїв, яке команди створили власними руками, думками, ідеями і тілами! У цьому конкурсі переміг, як завжди, найсильніший.

Апофеозом апогею став виступ співачки Аріни Домськи і святкова дискотека!


*LOL - від англійського "laughing out loud" (сміятися у весь голос) - англомовний акронім, який використовується в мережевому спілкуванні для вираження сміху в письмовій формі.

Над проектом працювали

.