Хочу івент057 700-03-09

ІНАРТ: завойовникам дикого-дикого сходу виповнилось 15 років

Клієнт
РА "ІНАРТ"
Локація
Ресторан "Флоренція"
Формат
EVENTS/corporate events
Місце
Харків
Цілі та завдання
Організувати та провести ювілей компанії в цікавій тематиці.

Агенція корпоративних івентів «Дwа Тоwарища» творчо підійшла до свята легенди – першої рекламної агенції Східної України.

Ідея відсвяткувати це в стилі індіанських вестернів прийшла практично відразу. Звичайно, ми не забули и про наші, рідні традиції. На дикому заході – американські ковбої та індіанці, на дикому сході – українські козаки, які одночасно і ковбої, і індіанці українських прерій – степу.

Початок свята. Завойовників рекламних просторів зустрічали дівчата-хостес, за допомогою яких гості перетворилися на справжніх ковбоїв, індіанців та шерифів. 

- Поважні пані та панове, сьогодні ви проведете незабутній вечір. Якщо це не буде так, я з’ім свого капелюха. Доречі, капелюхи у нас готує неперевершений кухар, привезений з півдня Італії Рубік Кирбишан,- треба відзначити, що свято проходило у чудовому ресторані «Флоренція». І от пролунали позивні свята, і шоу почалося! Ведучі одразу розставили всі крапки над і.

ІГОР: Отже, мене звати Шериф Гаррі Тремтячі Руки. А це вождь Гліб – Язик, Що Молотить. Мій індіанський друг.

ГЛІБ: Сьогодні племені «ІНАРТ» виповнилося п’ятнадцать весен. Це велике свято. До нас прибули верховні вожді Харкова, щоб разом викурити трубку миру.

ІГОР: 15 років – це великий термін. Ви чудово попрацювали. Час спустошити з цього приводу пару десятків келихів.

Дикий схід, що й казати. У дусі диких традицій був знятий і спеціальный ювілейний гумористичний фільм, присвячений 15-річчю ІНАРТА. Історія легенди – на білому екрані, посмішки глядачів – перших відвідувачів ІНАРТ-сінематографу. Спокійна течія тихого ковбойського вечора порушив театр екстремального танця ТЕТ. Вони розбурхали всіх танцювальною бійкою під назвою «Як козаки з ковбойцями у футбол грали…». Кульмінацією козацько-ковбойського свята стала посвята у запорізькі козаки директора ІНАРТа. Ігор Куліш з гідністю витримав перші козацькі випробування. И тоді настав час гарячих страв.

Після гарячих страв ведучий-шериф та його друг-індіанець прийнялися активізувати глядачів. І був мюзикл-капустник «Людина з Сумського тракту…», був ексцентричний номер «Смажений кабанчик», і була «Індіанська боротьба», була і смажена кролятинка – дівчата-кролята в стилі Playboy. Загалом, свято вийшло достатньо диким, щоб бути цікавим, оригінальним та незабутнім. Воно було хороше, як твоя скво, воно було прекрасне, як ранковий пейзаж американських прерій.Ведучі: Ігор Діденко, Гліб Тимошенко.

Артисти: ТЕТ - театр екстремального танцю, Олександр Островський - артист оригінального жанру, Запорізький кінний театр, танцювальний колектив "Кугель".


.