Хочу івент057 700-03-09

"ХарківЦукорЗбут" зустрів новий рік - рік Дона КРОЛЕона!

Клієнт
Компанія "ХарківЦукорЗбут"
Дата проекту
2010-12-28
Локація
Ресторан "Золотий тілець"
Формат
EVENTS/corporate events
Місце
Харків

Зустріти Новий Рік у колі сім'ї - ось справжнє щастя! Саме тому компанія "Харківцукорзбут" вирішила відзначити його в дусі Чикаго 30-х років, з дотриманням усіх традицій того часу. В ролі машини часу виступила агенція корпоративних івентів "Дwa Тowaрища".


Мафія є мафія. Якщо сказано, що прийти потрібно о шостій - значить прийти потрібно о шостій! Як за дзвоником всі гості у гарних мафіозних костюмах хвилина в хвилину зайняли свої місця. Здавалося, свято в самому розпалі, та не так сталося, як гадалося. Чикаго того часу - сухий закон, так що на столах з напоїв - тільки компот! Свято "врятували" ведучі - Капореджиме Вікторович та Консільєрі Миколайович, які з льохів і підвалів завдяки своїм старанням і неймовірному таланті конспірації урочисто вручили дерев 'яний ящик з соломою, в якому лежав той самий алкоголь!


Це були ще не всі сюрпризи. Клан "ХЦЗ" розділився на клан Сопрано, клан Гамбіно, клан Кастельяно, клан Лучано і клан Наварра, в яких офіційно призначили босів – саме у них знаходився так званий "общак". А в "общак" було що класти – справжні долари Харківцукорзбуту! Саме справжні, адже за них в кінці вечора були куплені справжні призи, серед яких плазмовий телевізор і ноутбук!


Церемонія нагородження "TELEFONO SAHAROLO PREMI" - як би сказали італійці "бравіссімо" - дала можливість представникам усіх кланів насміятися на кілька років вперед, адже це був справжнісінький телефонну розіграш.


KOZA NOSTRA NUOVO ANNO - така зустріч Нового року завжди пройде на "УРА" - мафія по-іншому не може, все має бути включено: жива музика, екстремальні танці, веселощі. І суперсюрпризи - двадцять літрів браги і величезний торт на закуску.

Не знаємо як ви, а ХарківЦукорЗбут ульотно зустрів наступний рік - рік Дона Кролеона.Ведучі: Гліб Тимошенко, Ігор Діденко

Над проектом працювали

.