Хочу івент057 700-03-09

GlobalLogic: Новорічні стиляги

Клієнт
GlobalLogic
Дата проекту
2013-12-27
Локація
Superior Golf&Spa
Формат
EVENTS/corporate events
Місце
Харків
Цілі та завдання
Створення чарівної атмосфери святкування Нового року

Бути IT-шником стильно, а бути ним в GlobalLogic - стильно вдвічі! Значить, шановні представники IT-сфери перетворюються на кого? Правильно! У стиляг! Сміливо, робимо зачіску "Я у мами стильне курча", надягаємо краватку "Пожежа у джунглях" і вперед! Під Новий Рік нас покликали у свої тенета золоті 50-ті!


Більшість городян в ті роки мешкали в комуналках, налагоджували післявоєнний побут. Жили весело, однією сім 'єю, взимку в загальній кухні заварювали чай у склянках з підстаканниками, влітку ганяли газовану воду з сифона. Вечорами грали в лото і доміно, збиралися біля маленького телевізора з великою лінзою, вишукували в радіолі джаз і рок’н’рол, вбиралися в пишні спідниці, вузькі штани і йшли на танці.


Головний принцип колективної роботи повоєнних років - дотримання дисципліни і порядку. Тому суворою вахтеркою на вході в "Клуб культури і відпочинку" нікого не здивуєш!

Тут кожен зайнятий своєю справою!


"Комсомольський патруль" стежить за зовнішнім виглядом гостей, перевіряє наявність обов 'язкового дрес-коду, при потребі - озброює тих, хто прийшов атрибутами свята: краватками, метеликами, стрічками.


Ось - верткий телерепортер цікавиться у гостей очікуваннями від вечірки. (Заздалегідь ще ніхто не знає, що інтерв 'ю буде записано і змонтовано протягом вечора у гумористичний відеорозіграш, де питання та відповіді будуть перемішані).

Фотограф співчутливо пропонує свої послуги, адже наряд 50-х хочеться увічнити - це яскраво, стильно і сміливо!

Тим, хто прийшов без настрою, досить поглянути на транспарант - і бадьора фраза зробить свою творчу справу!

Простір залу заповнюють звуки найкращих джазових та блюзових мелодій у виконанні гугнявого саксофона.


Як годиться, танцям передує нарада! Перед колективом виступив керівник компанії, підбив підсумки соцзмагання (ой) року, що минає, нагородив передовиків "GL STYLE" стильними призами!


А потім присутні потрапили на огляд стильної самодіяльності, де всі підрозділи компанії змогли в повній мірі проявити свої таланти.

В інтелектуальному клубі поборолися бажаючі виграти призи своїм розумом. На гумористично-новорічні питання вони без вагань дали конкретні відповіді.

В місцевій редакції готуються чотири стінгазети. На дошку оголошень потрапить лише одна - найвеселіша і злободенна!

Група знавців розгадує кросворд. Але не простий, а гігантський, натільний.


Але найяскравіше від стиляг - це, звичайно ж, музика! Дискотека під ритми 50-60 років. Стильний шоу-балет "Легіон" посилює новорічний раж. Крім того, ці хлопці мимохідь навчають всіх бажаючих рок-н-ролу і твісту. Пам 'ятаєте? "Носком правої ноги ви тиснете недопалок ось так: ОП ОП ОП ОП ОП ОП ОП. Другий недопалок! Другий недопалок ви тиснете носком лівої ноги. А тепер обидва недопалка ви тиснете разом: ОП - ОП - ОП".


Раптом у суцільній тиші лунає звук рингтону! І вся стильна спільнота стає свідком того, як найяскравіші особистості компанії були розіграні по телефону. Гості та учасники просто складаються навпіл від сміху в несподіваних поворотах інтерв 'ю!


Перейнявши всі стильні руху біля шоу-балету, GlobalLogic пускається в новорічний танок під веселі коментарі МС.


Ведучі: МС Маслякоw та Андрій Внуков

.