Хочу івент057 700-03-09

Дwа Тоwарища заснували нову державу для молодят

Клієнт
Приватна особа
Дата проекту
2009-08-01
Локація
База відпочинку "Адмірал"
Формат
EVENTS/VIP events
Місце
Ірпінь

Велика імперія кохання - так називається ця держава, в якій царює любов, злагода і порозуміння. Прекрасне весілля для прекрасної пари стало справжньою подією в імперському дусі для молодят, їхніх рідних і друзів. Діючи в рамках весільного регламенту, агенція корпоративних івентів "Дwа Тоwарища" зуміла додати оригінальності в найтрадиційніше на світі свято.


Дія перша. Кохання та голуби. Зворушливий обряд реєстрації, благословення батьків, запуск білих голубів.


Дія друга. Вперше за історію весіль побажання молодятам гості залишили на лаві закоханих з допомогою професійного випалювача!


Дія третя. Презентація нового законопроекту - про молоду сім 'ю. Кожен гість вклав свій внесок - свій рядок Закону - в головну Книгу Закону для молодят.


Дія четверта. Прем 'єра фільму "Сватання НЕ на Гончарівці" - спеціально створений відеоколаж на базі реального сватання.Дія п 'ята. Випробування. Наречена зникла віртуально, а розчаклувати її зміг тільки наречений, розгадавши музичне послання. Випробування свідків відбувалося в танцювальному форматі - друзі нареченого повинні були навчитися танцювати український гопак.


Загалом, весілля вдалося на славу, і головне - це було справжнє і неповторне свято для всіх гостей.


Ведучі: Гліб Тимошенко, Ігор Діденко

Артисти: група Парадокс, міми, янголи, цигани, фаєр-шоу "Проти ночі", церемонімейстер, голуби.

Над проектом працювали

.