Хочу івент057 700-03-09

Дwа Тоwарища взяли участь у благодійній акції "Дорога до успіху"

Клієнт
Журнал "Единственная"
Дата проекту
2008-08-10
Формат
EVENTS/self events
Місце
м. Чинадієво

Благодійний фонд журналу "Единственная" за підтримки стратегічного партнера - компанії "Amway Україна", організувала в рамках довгострокової програми "Дорога у успіху" п 'ятий навчально-оздоровчий табір для дітей з шкіл-інтернатів.

"Дорога до успіху" - унікальна програма і приклад соціального партнерства.

"Дwа Tоwариша" взяли участь в урочистому закритті табору, яке проходило 10 - 12 серпня 2008р. у Чинадієві.

Більше 80-ти вихованців шкіл-інтернатів Чернігівської, Київської, Вінницької та Харківської областей чудово, а головне, з користю для справи провели час у п'ятому дитячому таборі нового формату.

18-ть чарівних днів, проведених в туристичному комплексі "Водограй", що в Закарпатській області, пролетіли непомітно - адже нудьгувати тут не було коли.

Вдень діти брали участь у всіляких спортивних заняттях і квестах - тренінгах з етики, етикету, екології, репродуктивного здоров 'я, комп' ютерних технологій, профорієнтації та творчості. Ну, а ввечері - всі на танцмайданчик!

На закриття табору прибули українські зірки.

Ведучий урочистого закриття табору - Ігор Діденко.

Для дітлахів виступили гурти "Чотири королі", "L 'amour", співачка Lilu, молода зірка вітчизняного шоу-бізнесу Кирилл Туриченко і навіть роботи-андроїди (агенція корпоративних івентів «Дwа Tоwариша») із власним шоу! А яскраві спогади закріпилися феєрверком від "АККО Інтернешнл".


Ведучі: Ігор Діденко

Над проектом працювали

.