Хочу івент057 700-03-09

"Дwа Тоwарища" - учасники EVENT сезону

Клієнт
Грузинські казки
Дата проекту
2008-10-24
Локація
ВЦ "АККО Інтернешнл"
Формат
EVENTS/self events
Місце
Київ

У Києві відбулася Міжнародна спеціалізована виставка "EVENT сезон". Резонансними подіями виставки стали круглий стіл - "Ефективні тендери на івенти - погляд клієнта і агенції", організований асоціацією івенторів України та конференція "Подієвий маркетинг: ефективні вирішення важких завдань", організатор - агенція Speak Up Conference.


Агенція корпоративних івентів "Дwа Тоwарища" взяла участь у засіданні Круглого столу, в якому на порядок денний було винесено питання справедливості тендерів в івент-індустрії. У відкритому діалозі взяли участь топ-менеджери провідних івент-агенцій та представники компаній-замовників.


Учасники обговорювали такі наболілі теми, як критерії "прозорості" тендерів, їхні терміни та алгоритм проведення, кількість агенцій-учасників, дотримання авторських прав та ін. Результатом засідання стало підписання Хартії принципів проведення ефективних тендерів в українській івент-індустрії.


Під Документом підписалася 31 компанія, в тому числі і агенція корпоративних івентів "Дwа Тоwарища". Було прийнято рішення дотримуватися принципів, викладених у даному документі і брати участь тільки в прозорих тендерах.


На конференції ми представили доповідь "Безвихідних ситуацій не буває, бувають блискучі рішення" і на прикладах реальних кейсів "Construction Party SunTexnika", "ГVардия переможців" і "Вечір будівельного гламуру і Пошани" було показано, які блискучі рішення можуть бути запропоновані для реалізації складних завдань.


Також прикладом блискучого рішення став сам формат доповіді. Спочатку заявлені спікери Ігор Діденко та Гліб Тимошенко не змогли бути присутніми реально, але були присутні віртуально, з прямоефірним включенням. А реальними спікерами виступили креативний директор Олена Зіненко і event-директор Юрій Белаш, за безпосередньої участі яких створювалися презентовані проекти.


За результатами конференції організаторами був даний відгук: "Дозвольте від імені агенції SpeakUp-Conference щиро подякувати чудовий колектив агенції корпоративних івентів «Дwа Тоwарища» за виступ на конференції «Подієвий маркетинг: ефективні вирішення важких завдань». Виступ вашої компанії визнано учасниками найбільш змістовним, яскравим і незабутнім."

.