Хочу івент057 700-03-09

Дwa Тowaрища + КМФР = Одеса

Клієнт
Всеукраїнська Рекламна Коаліція
Дата проекту
2012-05-25
Локація
Одеська філармонія
Формат
EVENTS/brand events
Місце
Одеса
Цілі та завдання
Організація та проведення церемонії нагородження 13-го КМФР

Агенція корпоративних івентів "Дwa Тowaрища" вкотре стала офіційним організатором церемонії нагородження Київського міжнародного фестивалю реклами! Ця приємна традиція була закладена в далекому 2006 році і триває донині!


В першу чергу "Дwa Тowaрища" вітають всіх учасників фестивалю з тим, що відбувся фестивалем!

Організація та проведення дводенної церемонії нагородження були складними, але цікавими завданнями для нашої креативної групи. А головне те, що церемонія нагородження вийшла на новий, ще більш високий рівень.


Кажучи про два дні церемонії нагородження, варто згадати, що вони були абсолютно різними за наповненням, оформленням, духом.

Перший день 13-го КМФР повністю відповідав порядковому номеру фестивалю - церемонія нагородження пройшла в стилі "містика". На цій церемонії нагородження витав дух привида реклами!


Все, починаючи від оформлення сцени, відеооформлення і закінчуючи образами ведучих - все мало містичний, похмурий відтінок. Інтро, що занурило глядацький зал в легке заціпеніння, гуркіт грому і блискавки, лазерне шоу, партнерська читка, оформлена як дитячий віршик з фільмів жахів. Морок і реклама, як говориться!


На церемонію нагородження прийшли Носферату, граф Дракула, Привид опери - герої цих великих чорно-білих фільмів стали темою відеооформлення усієї церемонії. Все це божевілля, прикрашене конкурсними роботами, закінчилося з криками півнів! Але це тільки перший день! Ми ні на що не натякаємо, але в цей день йшла злива з громом і блискавкою.


Другий день церемонії нагородження - повна протилежність першому дню! Сонце, посмішки, море. КМФР на пляжі! У цей день офіційне було неофіційним, що дозволило максимально розслабитися всіх учасникам процесу. В стилістиці Одеського пляжу була оформлена сцена, на ній постійно перебували засмаглі хостес, а ведучі в образах рятувальників направляли свято в потрібне русло, даючи всім "виходити за рамки буденності, але за буйки не запливати".


Партнерська читка другого дня стали практично гімном усього 13-го КМФР. Ніколи ще імена партнерів фестивалю не оспівувалися всім залом - інформацію оформили у вигляді караоке. Гран-прі вручень, всі задоволені, світло, звук, відео, Дякую всім!

І ще трохи фактів про агенцію корпоративних івентів "Дwa Тowaрища" на КМФР:

- Для нас як для офіційного організатора церемонії нагородження це був вже 7-й фестиваль.

- Ігор Діденко та Гліб Тимошенко в 10-й (!!!) раз провели церемонію нагородження КМФР.

- Відеооформлення церемонії нагородження є 100% продуктом Креатив-продакшну агенції корпоративних івентів "Дwa Тowaрища"

- Нашу самостійність підтримав наш постійний харківський партнер відеопродакшн "Ніка-відео".


Ведучі: Гліб Тимошенко, Ігор Діденко

Над проектом працювали

.