Хочу івент057 700-03-09

Друге міське АДРЕНАЛІН-ШОУ "Зроблено в Харкові"

Клієнт
Управління культури Харківської міської ради
Локація
Майдан Свободи
Формат
EVENTS/brand events
Місце
Харків
Цілі та завдання
- проведення загальноміського заходу, приуроченого до дня міста; - заохотити молодь до активного та здорового образу життя; - сформувати у молоді стабільне позитивне ставлення до міських заходів; - об’єднати різноманітні напрямки молодіжної культури міста в одному заході.

Перший дебютний проект АДРЕНАЛІН-ШОУ задумувався агенцією корпоративних івентів «Дwа Тоwарища» як щорічне свято.

Друге міське АДРЕНАЛІН-ШОУ «Зроблено в Харкові» підтвердило життєздатність ідеї шоу, збудованого на молодіжній субкультурі. Крім того, свято переїхало на центральний майдан міста, стало більш масштабним та видовищним. Також розширилося коло та збільшилася вагомість комерційних партнерів проекту.

Був встановлений унікальний рекорд України під гаслом «Зроблено у Харкові!» - харків’янин Михайло Старов,  власник звания «Найсильніша людина України» здійснив тяг бронетехніки Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені О.О.Морозова на центральному майдані Харкова, а також жартівливий харківський рекорд з перегонів на ліжках.

Друге міське АДРЕНАЛІН-ШОУ "Зроблено в Харкові" проходило у режимі "паралельних активностей": одночасно на основній сцені та 11-ти специалізованих майданчиках. Під час шоу змагалися скелелази (Харківський обласний клуб альпіністів). Пройшов марафон "НОН-СТОП Хіп-Хоп". Double battlе - конкурс фристайлу МС (партнер-організатор - студія "Extreme-records") та конкурс реп-дансу. Баскетбольна зустріч людей з обмеженими можливостями СК "Харків-Баскет". 

Паралельні активності та різножанрові майданчики свята привертали увагу глядачів протягом всього дня всупереч властивим для масштабних заходів сплескам активності до моменту виступу «зірки».

Унікальний конкурс краси «Богиня Харкова» не відповідав классичним стандартам конкурсів краси та дав можливість молодим, розкутим, пластичним дівчатам прийняти участь у конкурсі без попередньої підготовки.

Унікальні складові заходу - АДРЕНАЛІН-парад, АРТ-тунель. 


Ведучі: Ігор Діденко, Гліб Тимошенко, МС – Ms’K.

Артисти: Хедлайнер "Тартак". На головній сцені виступили групи "Yellow Dog", "Bik.No", "Ля Мур", "Папа Карло", "ТУРБО", КАКТУС (м. Москва), проект "Діти небес" Віталія Ампілогова, "ТЕТ".

Нагороди у фестивалях: 7-ий КМФР (2006 г.) - Shortlist конкурсу "BTL и DM проекти" в категорії В-2 «Організація заходів та спонсорство подій».

.