Хочу івент057 700-03-09

Довгоочікувана Ніч Рекламожерів у Харкові!

Клієнт
Грузинські казки
Дата проекту
2019-05-17
Локація
Планета Кіно у ТРЦ «Французький бульвар»
Формат
EVENTS/self event
Місце
Харків

17 травня зголоднілі «рекламожери» знову зустрілися у Харкові в кінотеатрі «Планета Кіно IMAX», ТРЦ «Французький бульвар». Захоплююча мандрівка 40 країнами світу без потреби кудись їхати, хвилі емоцій та вражень, що накривають з головою як мінімум надовго – ось що таке «Ніч Рекламожерів».

Налаштуватися на одну хвилю перед п’ятигодинним рекламним марафоном допомогли інтерактивні розваги. Головний світський захід весни зустрів гостей приємною музикою, game-зоною з PS4 від антикафе 7/9, спалахами камер від кращих фотографів, а також подарунками і призами від партнерів заходу, що допомогло створити потрібний настрій.

Ніч Рекламожерів — це рекламне шоу, що не має аналогів та щорічно проводиться у декількох десятках країн. Глядачі збираються на п’ятигодинний нічний показ, щоб на власні очі побачити ролики з «Сінематеки» — колекції рекламних відеофільмів, яка була зібрала Жаном Марі Бурсіко.

Цього року всі присутні залишилися під приємним враженням від нової неймовірної програми, яка була складена з найкрасивішої реклами – від неї у кожного зраділи очі та вушка! Крім того, серед контенту можна було побачити як новинки, зібрані з усіх куточків світу від Сіднея до Торонто, так і вінтажну рекламу, яка стала вишенькою на торті. Зараз трохи відкриємо завісу і розповімо, що змогли побачити харківські глядачі 17 травня:

— стратегія пікапу для хлопців від Doritos;

— Періс Хілтон – обличчя реклами бургерів;

— Кіра Найтлі розповість і навіть покаже, що можна зробити за 5 секунд;

— Alibaba презентує першу хокейну команду родом з Кенії;

— шоу для дорослих від Ford;

— що робити під час апокаліпсису та багато іншого!

Тож до зустрічі наступного року! Буде ще СМАЧНІШЕ!

Над проектом працювали

.