Хочу івент057 700-03-09

День відкриття "Рійк Цваан Україна"

Клієнт
"Рійк Цваан Україна"
Дата проекту
2010-10-14
Локація
Офіс "Рійк Цваан Україна", ресторан "Кідев"
Формат
EVENTS/brand events
Місце
Київська область

У будь-якій справі завжди настає момент, коли приходить час пожинати плоди, тому фінальний збір врожаю завжди святкувався європейськими народами як велике родинне свято. ТОВ "Рійк Цваан Україна" вже понад 80 років на міжнародному ринку славиться плодами своїх врожаїв, тому цього року відсвяткувати День врожаю вирішили за кращими народним рецептами - у форматі народного гуляння і дружніх посиденьок.


Приводів для таких посиденьок було більш ніж достатньо, основним з яких, звичайно ж, було відкриття нового офісу компанії в Україні, у Київській області.

Гостей зустрічали два аніматора - парубок моторний і гарна красуня в українських костюмах - і запрошували сфотографуватися біля натурального фотостенду, оформленого з продукції, вирощеної з насіння компанії "Rijk Zwaan". Отримати фотографію можна було всього за кілька хвилин - працювала фотостудія.


Відкриття офісу відбулося урочисто - після виступів офіційних осіб (серед них директори представництв "Rijk Zwaan" різних рівнів та регіонів, а також посол Королівства Нідерландів в Україні) засновники перерізали червону стрічку і відчули українську гостинність - в новому офісі їх зустрічали хлібом-сіллю і з виступом запального українського гурту "Bandur-band", а посмішками порадував милий і зворушливий дитячий колектив "Ладоньки".


Навколосвітня подорож "Rijk Zwaan"

"Офіс відкритий, а це означає, що час його вивчати!" – запропонувала агенція корпоративних івентів "Дwа Тоwарища". Тому ми спільно з клієнтом розробили маршрут і провели унікальну екскурсію з елементами квесту з території офісу. Протягом екскурсії всі гості (близько 150 осіб) у комфортному режимі ознайомилися з визначними пам 'ятками і пройшли кілька завдань - кращі групи екскурсантів отримали призи на Гала-вечорі.


Доречі, гала-вечеря в ресторані "Кідев" також була сповнена приємних сюрпризів. Врожайну атмосферу, атмосферу достатку і позитивні емоції дарували гостям ведучі свята - Два кума-тоwариша Ігор Діденко та Гліб Тимошенко. Незабутні враження залишило Пісочне шоу "Все починається з сім 'ї", друга частина виступу "Вandur Band", виступ і майстер-клас від шоу-балету "Міпарті", виступ учасників шоу "Україна має талант" (віртуозів з гри на акордеоні та балалайці), виступ грузинського дуету, і найяскравіше завершення свята разом з театром вогню "Проти ночі", після якого естафету позитиву підхопив на танцполі DJ ВоВо!

Що й казати - "День врожаю" "Rijk Zwaan" вийшов дійсно дуже врожайним на враження днем, повним української гостинності та інтернаціонального спілкування!

Над проектом працювали

.