Хочу івент057 700-03-09

День архітектора. Tribal Party

Клієнт
Журнал «Салон»
Дата проекту
2012-06-27
Локація
Б/в "Break water"
Формат
EVENTS/brand events
Місце
Київ

27 червня на Трухановому острові було проведено івент, присвячений дню архітектора! Tribal party - подія в стилістиці стародавніх племен епохи мезоліту, адже саме в цей час зароджувалася архітектура.


Журнал "Салон" як завжди зібрав воєдино архітекторів, а наша агенція організувало культурно-племінну програму.

Починалося все з вхідної зони, де гостей зустрічала молода подружня пара неандертальців з іграшковим кам 'яним молотком і м’якою кісткою. Погрожуючи "розправою" цими самими інструментами та муканням - вони вдягали всіх в одяг часів мезоліту: шкури, набедрені пов 'язки, намиста з кісток і т. ін.


Зважаючи на високий зміст креативності в тілах дизайнерів і архітекторів, їхню енергію треба спрямовувати в потрібне, творче русло. Початок було традиційним для нашої епохи - збиральництво! Гості свята шукали в зазначеній місцевості гриби і корінці з літерами, складали з них назви своїх племен і презентувалися як окремо складена мезолітична спільнота!


Головною подією Дня архітектора стала… увага! Архітектура! Несподівано, так? Згідно обраного історичного періоду, архітектори та дизайнери споруджували дольмени!

Партнери події з радістю нагороджували всіх учасників за найкращий первісний хенд-мейд, за найяскравішу зовнішність епохи мезоліту, за татуювання в стилі боді-арт та просто так давали подарунки, ось такі кльові партнери!


Головне те, що журнал "Салон" і агенція корпоративних івентів "Дwа Тоwарища" знову і знову проводять заходи для архітекторів і дизайнерів на традиційно високому рівні! Ура!


Ведучі: MC Джон

Над проектом працювали

.