Хочу івент057 700-03-09

Четверті Креативні Ігри Архитекторів — Ігри Чотирьох Стихій

Клієнт
РА «КлонДайк»
Дата проекту
2007-09-13
Локація
Готель «Кічкине», берег Кокозки за селом Соколиним, Золота галявина в Байдарській долині під Севастополем.
Формат
EVENTS/brand events
Місце
Крим, м. Ялта
Цілі та завдання
Підвищення іміджу бренду українського архітектора; інтеграція продукції провідних світових брендів у середовище українських архітекторів.

13-16 вересня в Криму відбулися Четверті Креативні Ігри. Точна назва - Creative Games Summer 2007, Ігри Чотирьох Стихій.

В ці дні 100 кращих дизайнерів інтер’еру та декораторів України робили все, що творчій душі було завгодно.
Для участі в іграх архітектори зібрались у клуби - «Рятівники» (журнал «Салон»), «DIO», «Кармен», «Спека» (ADS-info), «Водопарад» («VLADA Prom Tex»). Особливо схвалювали ретельну підготовку та колірну диференціацію.

На перший день багатий творчий потенціал проявив себе у фізичних вправах - командні віджимання (рекорд - 450 людиножимів) та запливи на швидкість за допомогою рук, ніг та гумових плавзасобів. Результат - повністю критий паркетом пляж бази відпочинку Кичкине.

Від фізичних вправ - до естетичних задоволень. Фізична розминка пішла на користь, і на завершення дня сталося повне злияння з природою.

На другий день після інтелектуальної розминки в режимі Encounter запрацювала інженерна думка, а разом з нею - креативна гідроелектростанція потужністю в п’ять водяних млинів на річці Кокозке, що у Великому Каньоні Криму. Звертаємо особливу увагу: всі млини були зроблені ось цими от архітектурно-дизайнерськими руками. Доречі, млинарські лопаті виготовлені з палісандра - улюбленого дерева Петра Першого.

На третій день Ігор в Байдарській долині виросло нове місто - місто Творців. Творці зробили неможливе: заглянувши в минуле, примірявши на себе фартухи простих майстрів, створили прообрази техніки майбутнього - техніки Siemens – чавунна праска, витяжка з лози, варильна поверхня з ниток, турка для кави з латуні та суперсервіз з глини. Кожен виріб у підсумку було відзначено знаком якості – печаткою Siemens.

У фіналі Ігор були створені неповторні шедеври:

1) кінематографічного характеру (блокбастер «Оповідь про місто творців, або Пісня про Ідеального архітектора»);
2) фольклорно-пісенного характеру - фінальна пісня-гімн «Все це Креатив».

Втілителями та вождями цієї дії буди єдині в двох особах Гліб Тимошенко та Ігор Діденко.
Ведучі: Ігор Діденко, Гліб Тимошенко.

Нагороди в фестивалях: Проект увійшов до shortlist у Щорічній Міжнародній премії "Срібний Меркурій" (2008 р.) в номинації "Краща кампанія в галузі «бізнес для бізнесу» (business-to-business)".


.