Хочу івент057 700-03-09

Церемонія нагородження XII КМФР пройшла слідами великих комбінаторів

Клієнт
Всеукраїнська Рекламна Коаліція
Дата проекту
2011-05-28
Локація
Драматургічний театр
Формат
EVENTS/brand events
Місце
Одеса
Цілі та завдання
Організувати і провести церемонію нагородження міжнародного фестивалю реклами в новому місті і місці - в драматичному театрі міста Одеси. Підготувати відеономінації, побудувати декорації.
Дихайте глибше: ви схвильовані!

— Цитата з роману "Дванадцять стільців" (автори Ільф і Петров)

Відгримів в Одесі 12-ий КМФР! Відгриміли його семінари, майстер-класи, вечірки на березі моря і в Саду Скульптур, парусні регати і прес-конференції! Відгриміла та церемонія нагородження кращих з кращих фестивальних робіт і агентств. Партнерами й організаторами церемонії, за традицією, виступали "Дwа Тоwарища".


Я вам не скажу за всю Одесу, але ЦА фестивалю явно з великим нетерпінням очікувала на цю подію, не кажучи вже про творців робіт, які потрапили в шорт-лісти.

Цього року фестиваль переїхав з Києва до Одеси, і тема церемонії народилася сама по собі і отримала назву "слідами великих комбінаторів".


Гостей зустрічали чарівні хостес - Еллочки-Людожерки, що говорили, як і належить, згідно власного словникового запасу "хо-хо", "залізно", "блиск".

Розпочалася церемонія з конфузу: "пряме включення" зі студії телеканалу "Інтер", де нібито перебували незмінні ведучі церемонії Ігор Діденко та Гліб Тимошенко, перервали з технічних причин. Вести нагородження на прохання генерального продюсера фестивалю Максима Романовича Лазебніка, погодився відомий рекламіст Віталій Кокошко, якому вручили текст ведучих і відправили на сцену викручуватися. Зал всіляко підтримував Віталія схвальними вигуками і оплесками! :)


Але завдяки поєднанню цифрових технологій, логістики та продуманого заздалегідь сценарного ходу ведучі телепортувалися в Одесу, в зал Одеського драматичного театру вже до другої номінації, і продовжили справу, розпочату самим Кокошко!

Нагородження кожного конкурсу починалося спеціальною гумористичною переозвучкою фрагменту фільму "Дванадцять стільців".


Нагороди в усіх 14 конкурсах знайшли своїх власників, спецпризи дісталися найбільш гідним, а краще агенство року - Leo Burnett Ukraine – отримало супер - приз від партнерів фестивалю - яхту і море оплесків!


Гран-прі отримали Ogilvy Group Ltd. Kiev, Ukraine за проект German Style, але отримали його не відразу. За традицією, головний приз був захований в одному зі стільців, що стоять протягом всієї церемонії на сцені. Представник Ogilvy Group з першого разу не вгадав і прочитав записку про те, що "На гроші, отримані за Гран-прі був побудований драматичний театр", але ведучі дали йому другий шанс і переможна тарілка потрапила в руки її законному володарю!


Вітаємо переможців і висловлюємо вдячність організаторам КМФР, ідея перенесення фестивалю до Одеси була шикарною! До зустрічі наступного року ;)

Ведучі: Ігор Діденко, Гліб Тимошенко

Над проектом працювали

.